Loading...
btc
BTC
0.77%
Bitcoin
67.173,14 USDT
eth
ETH
0.45%
Ethereum
3.519,51 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
394,85 USDT
xrp
XRP
3.92%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.49%
Litecoin
73,04 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
593,79 USDT
sol
SOL
2.92%
Solana
174,06 USDT
avax
AVAX
3.29%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.2%
Poladot
6,33 USDT
doge
DOGE
7.04%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.94%
Shiba Inu
0,00 USDT
 1. Haberler
 2. İnceleme
 3. Flare’den Litecoin yatırımcılarını heyecanlandıran Spark token airdropu!

Flare’den Litecoin yatırımcılarını heyecanlandıran Spark token airdropu!

Ripple haber ve gündem
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Flare Networks, merkezsiz finans (DeFi) ve akıllı sözleşmeleri kripto para birimi platformuna getirmek için, Ripple’dan sonra şimdi de Litecoin ile entegrasyon planlıyor.

Flare Networks, Ripple’dan sonra Litecoin’e el attı!

Cuma günü Twitter üzerinden Flare, Ripple’dan sonra Litecoin’e de destek sunacağı haberini paylaştı.

Ripple destekli bir girişim olan Flare’in, 2. çeyrek lansmanından önce Litecoin (LTC) sahiplerine Spark token dağıtacağını açıkladı.

“Flare, 2. çeyrekte gerçekleşecek olan ağ lansmanından önce Litecoin’i entegre edecek. Bu entegrasyon, Litecoin’in Flare ağı üzerinde, Ethereum benzeri akıllı sözleşmelerle birlikte kullanılmasını sağlayacak ve LTC’ye birlikte çalışabilirlik kazandıracak. “

Litecoin 45 dolar

Şirket, Litecoin sahiplerine token dağıtacağı için, kurucuların payına düşen Spark token miktarını azaltma kararı aldı.

“LTC sahiplerine 5 milyar FLR’nin dağıtılabilmesi için, Flare kurucularına verilmesi beklenen token miktarı azaltılacak.”

Aralık ayında, Ripple ve Flare Networks ortaklığıyla, Spark (FLR) token airdrop kampanyası gerçekleştirildi.

Spark, XRP Ledger’e Ethereum’a benzer bir işlevsellik getirmeyi amaçlayan bir sistem olan Flare Network’ün yerel tokeni. Flare, airdrop kampanyası protokolüne göre, hesaplarında 12 Aralıkta alınan anlık görüntü sırasında XRP tutan yatırımcılara 1:1 oranında Spark Token dağıtıcak.

Bu arada şirket, hesapları taradıktan ve airdropu desteklemeyen kripto borsalarında XRP tutan hesapları çıkardıktan sonra Flare, 2021’in ilk yarısında XRP sahiplerine toplamda 45.827.728.412 adet token dağıtacağını açıklamıştı.

 XRP sahiplerinin katıldığı bu airdrop, çok sayıda kripto para borsası tarafından desteklendi. Coinbase, Binance ve Bitfinex gibi büyük borsalar dahil olmak üzere 50’den fazla kripto para borsası, bu etkinliğe katıldı. Destekleyen borsa ve kripto platformları şöyleydi:

 • Binance
 • Bitstamp
 • Upbit
 • Bithumb
 • Probit
 • ZB
 •  BTSE
 •  Bitrue
 • Uphold
 • GateHub
 • NDAX.IO
 • CoinSpot
 • AnchorUSD
 • BTC Markets
 • CoinField
 • eToro
 • Bitbns
Spark Token Flare'den Litecoin yatırımcılarını heyecanlandıran Spark token airdropu!

Bu arada token dağıtımının, Flare ağı tam olarak faaliyet göstermeye başladığında gerçekleşmesi bekleniyor. Ve SEC tarafından Ripple’a açılan davanın ardından, XRP’nin birçok borsadan delist edilmesi, Spark airdropunu etkilemeyecek.

Flare’in, önümüzdeki hafta Litecoin airdropuyla ilgili daha fazla detay paylaşması bekleniyor.

Ripple – Spark Token airdrop haberleri

Spark Token Airdrop nedir?

Spark token airdrop, yeni “Flare network” ile bağlantılı bir olay. Söz konusu yeni ağ ise XRP defter ile çok yakından çalışacak. Şunu da hatırlatmak gerekiyor ki XRP Ledger ve Flare ağı iki farklı blockchain. Buna ilave olarak farklı kullanım alanları ve farklı özelliklere de sahipler.

Spark token nedir?

Spark token, Flare Network’un yerel kripto para birimidir. Flare Network’un ana amacı DeFi’yi XRP ekosistemine dahil etmektir. Bir diğer deyişle Flare sayesinde XRP artık Ethereum Sanal Makinesi ile irtibata geçebilecek.

FLR – XRP Bağıntısı

İlk not edilmesi gereken husus şu ki Flare network ve XRP defter ayrı ayrı ağlar. Aynı özellikler veya karakteristiklerle çalışmazlar. Dahası aynı şekilde çalışmıyor ve sektör için farklı çözümler sunuyorlar.

Yeni “Flare network” ile ilgili Ripple CEO’su Brad Garlinghouse şöyle diyor:

“Flare ağının yaptığı şeyler konusunda heyecanlıyım. Söylediğimiz gibi, gerçek sorunları çözen gerçek kullanışlı gelişmeler heyecan verici. Flare de burada ilginç bir çığır açıyor. Spark token airdrop ile yoluna devam ederken ben iyimserim.”

Spark tokenler ne zaman verilecek?

XRP sahipleri, 12 Aralık’ta sahip oldukları XRP coin miktarında Spark token alacak.

Merkezsiz finans genişliyor

Bu yeni ağın, Ethereum (ETH) uygulamalarının Flare üzerinde çalışmasına yardımcı olması bekleniyor. Bu da merkezsiz uygulamaların (dApps) ve merkezsiz finansın (DeFi) XRP ekosisteminde çalışmasını sağlayacak.

Ethereum akıllı sözleşmelerinin XRP ekosisteminde çalışması ise yeni DeFi fırsatlarının yolunu açacak. Kripto para Spark ile kullanıcılar, teminat yatırarak güvensiz bir şekilde FXRP çıkarabilecek.

Spark token airdrop için belirli bir fiyat olmadığından, kullanıcılar fiyatı ile ilgili spekülasyon yapıyorlar. Airdrop sonrasında fiyatın nasıl olacağı ile ilgili hiçbir bilgi yok. Bununla birlikte, airdrop için destek veren ve pazarın genişlemesine yardımcı olabilecek birkaç borsa artık bulunuyor.

Kaynak

İlgili – Ripple (XRP) nedir? Ripple coin hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.