okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.09%
Bitcoin
69.224,01 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.746,51 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
492,91 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.01%
Litecoin
84,99 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
602,46 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
168,03 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
38,24 USDT
ada
ADA
-0.11%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.01%
Poladot
7,42 USDT
doge
DOGE
-1.13%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple, SEC ile arasındaki davayı kazanırsa kaç dolar olacak?

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava devam ediyor. Ripple, davayı kazanırsa kaç dolar olacak? Detaylar haberimizde.

Ripple, SEC ile arasındaki davayı kazanırsa kaç dolar olacak?

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden dava süreci devam ediyor. Dava henüz bir karara bağlanmadı. Otoriteler davayı Ripple’ın kazanma ihtimalinin yüksek olduğunu vurguluyor. Kripto analistleri bu davanın Ripple lehine sonuçlanması riskinin satın alınıp alınmayacağını tartışıyor.

Finder.com tarafından yakın zamanda yapılan bir ankette 36 kripto para uzmanına tahminleri soruldu. Bu analistlerin ankette cevap verdikleri fiyatın ortalaması ise 2,55 dolar olarak bulundu. Ancak bu fiyat yalnızca Ripple’ın davayı kazanma ihtimalini içeriyor.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Ripple’ın SWIFT sisteminin yerini alıp alamayacağı konusu da bir tartışma konusuydu. Analistler, bu konuda anlaşamadılar. Finder.com’un anket yaptıkları analistlerin ortak noktada buluşamadığı konulardan biri de Ripple’ın spekülatif bir kripto para olup olmadığı. Bu konuda da analistler arasında bir görüş birliği bulunmuyor. Ankete katılan bazı analistler XRP’yi mantıklı bir yatırım olarak görürken bir kısmı gerçek değeri yansıtmadığını ifade ediyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

XRP fiyat anlatısındaki en büyük etkenlerden biri, XRP ihraç ederek menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği gerekçesiyle açılan dava. Ripple, bu çalkantılı süreçten beklentilerin üstünde bir güçle çıkmayı başarsa da dava önceki seviyelerini yakalayamadı.

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,59 dolardan işlem gören kripto para, 28,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile ekosistemin en değerli 6’ncı varlığı durumunda. XRP, 4 Ocak 2018’de 3,84 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. Ripple, o günden bu yana değerinden %84 kaybetmiş durumda.

Ripple (XRP) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

ripple

 

Uzun dönemli tahminlerde ise Ripple için daha önemli bir yükseliş öngörülüyor.   2025’in sonunda XRP 3,61 dolara 2030 yılı sonunda ise 4,98 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.