1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ripple SEC davasında ipleri ele alıyor

Ripple SEC davasında ipleri ele alıyor

Ripple SEC davasında ipleri ele alıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple, SEC’e karşı atağa kalkmaya hazırlanıyor. Ripple devam eden davada “hücum” oynama kararı aldı.

Ripple, SEC davasında ipleri ele alıyor

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında uzun süredir devam eden davada son olarak, 11 Şubat’ta Ripple, mahkemeye toplantı notlarının açıklanması konusunda talepte bulunmuştu.

23 Şubat günü Ripple’in talebine SEC’ten karşı yanıt geldi. Ancak davaya bakan Bölge Mahkemesi Hakimi Analisa Torres, SEC’in karşı atağına “reddedildi” diyerek Ripple’in elini güçlendirdi.

Set Ripple’ın servis sırası SEC’te

Devam eden davada savunma makamında bulunan Ripple Labs, 11 Şubat günü, SEC ile 2018’de yapılan toplantı tutanaklarının açıklanması talebinde bulunmuştu.

Konuyla ilgili olarak avukat James K. filan söz konusu toplantı notlarını mahkemeye sunmuştu. SEC bunun üzerine yaptığı itirazda, notların müzakereye dayalı ifadeler taşıdığını ve toplantının taraflarından Garlinghouse’un hali hazırda mahkemenin tarafı olduğu için notlara ihtiyaç yoktur demişti.

Ortaya çıkan son urum ktipto piyasasında Ripple yatırımcılarını ümitlendirmişe benziyor.

Son olarak twitter üzerinde 249 bin takipçisine seslenen “Digital Asset Investor”, konuyla ilgili bir video yorum yaptı.

Fenomen hesap, SEC’in mevcut davayı, kaybedeceğini bildiği halde, bir silah olarak kullanmak için açtığını dile getirdi.

 

SEC’in verdiği son itiraz başvurusu bir tür oyalama taktiği olarak değerlendiriliyor.

 

İlgili: Ripple teknik analizi, yorum ve fiyat tahmini

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: