1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple, SEC davası sonrası planlarını açıkladı!

Ripple, SEC davası sonrası planlarını açıkladı!

Ripple, SEC davası sonrası planlarını açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC davası sonrası şirketin planlarını açıkladı. Ripple’in ajandasında bir IPO var.

Ripple SEC davası sonrası planlarını açıkladı!

SEC ile Ripple arasında devam eden dava süreci sona yaklaşıyor. SEC’inRipple’a XRP satışlarıyla ilgili olarak açtığı, yasadışı hisse ihracı davası son sürece girdi. 15 Aydır devam eden davanın yakın zamanda tamamlanması ve karara bağlanması bekleniyor.

Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu toplantılarına katılan CEO, Garlinghouse, dava sonrası muhtemel bir halk satışı (IPO) düzenlenip düzenlenmeyeceği konusunda sorunlan bir soru üzerine şu yanıtı verdi:

Ama biliyorsunuz, şu anda muhtemel sonucu konuşabilecek bir aşamaya geldik. SEC ile olan dava bittiğinde önümüze bakabileceğiz.

Ripple, SEC davası sonrası planlarını açıkladı!

XRP balinaları hareketli

Günden güne SEC davasında ibre Ripple’dan tarafa kayıyor görüntüsünde. Bu sırada, kripto para piyasasında oluşan düşüş trendi ile birlikte, XRP son iki ayda %50’den fazla değer kaybetti. Bu düşüşü fırsat bilen balinalar XRP toplamaya devam ediyor.

Santiment verilerine göre, 1-10 milyon arasında XRP tutan adres sayısı son iki ayın zirvesine gelmiş durumda.

İlgili: Ripple teknik analizi, yorum ve fiyat tahmini

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: