BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple’ın Avustralya’daki ortağından büyük duyuru!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple’ın Avustralya’daki ortağından büyük duyuru!

Ripple’ın Avustralya’daki ortağından büyük duyuru!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

San Francisco merkezli fintech devi Ripple’ın Avustralya’daki ortağı Güney Asya projesini hayat geçiriyor! Avustralya’nın önde gelen Dijital Bankacılık ve ödeme şirketlerinden biri olan Novatti (NOV), ilk duyuruyu yaptı.

Ripple Novatti arasındaki ortaklık hayata geçiriliyor!

Avustralya’nın önde gelen Dijital Bankacılık ve ödeme şirketlerinden Novatti (NOV), bugün (9 Nisan) Ripple ile Aralık 2020’de temeli atılan ortaklık kapsamında artık faaliyete başladıklarını açıkladı.

Ripple haberleri: Ripple Novatti ortaklığından büyük duyuru!

Avustralya merkezli ödeme şirketi, blockchain ödeme devi Ripple Novatti ortaklığının hayata geçirildiğini duyurdu.

Novatti’nin müşterileri artık bu ortaklı sayesinde Filipinler’e anlık transferler yapabilecek. Şirket, Ripple’ın altyapısını kullanarak ayda birkaç bin transfer gerçekleştirmeyi planlıyor.

Ayrıca Novatti, Filipinler’e ödeme sağlamak için Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) çözümünü ilk benimseyen şirketlerden biri olan yerel havale hizmeti sağlayıcısı iRemit ile güçlerini birleştirdi.

Duyuruya göre bu, 2020 Aralık başlarında açıklanan ortaklığın yalnızca ilk adımı. Güneydoğu Asya pazarını hedefleyen bu ortaklık ile Novatti bölgede daha fazla genişlemeyi planlıyor:

“Ripple aracılığıyla, bu genişleme Novatti’ye yeni gelir fırsatları sunuyor ve gelecekte hız kazanmasını beklediğimiz dijital ödemelere yönelik küresel talebe daha fazla erişmemizi sağlıyor.”

Ripple ortaklığı ile Novatti, rekabet gücünü daha da artırmayı ve müşterilerinin yenilikçi ödeme çözümlerine erişmesini sağlamayı hedefliyor.

Bu arada Novatti Ripple dışında, Apple Pay, Samsung Pay ve Alipay gibi büyük ödeme şirketleriyle de anlaşmalar imzaladı. Ayrıca kısa süre önce ise Yeni Zelanda’da ön ödemeli kartlar çıkarmak için Visa lisansı da aldı. 

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: