fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple, Coinbase ve üst düzey borsalarda dikkat çeken XRP hareketliliği

Ripple, Coinbase ve üst düzey borsalarda dikkat çeken XRP hareketliliği

Ripple, Coinbase ve üst düzey borsalarda dikkat çeken XRP hareketliliği
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain ve kripto para hareketleri ile ilgili bilgi sağlayan sosyal medya hesabı, Ripple ve bazı üst düzey kripto borsaların yüklü miktarda XRP transfer ettiğini bildiriyor. Bu borsalar arasında başı Coinbase çekiyor.


Ripple, Coinbase ve üst düzey borsaların 64 milyon XRP transferi

Popüler kripto para izleyicisi Whale Alert kısa süre önce Twitter üzerinden son 24 saatte yaşanan dikkat çeken hareketliliği haber verdi.

Buna göre finans ve teknoloji devi Ripple ile lider kripto para borsaları 64 milyon XRP transferi gerçekleşti. Bu transferin değerinin yaklaşık olarak 56 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Ripple’dan Çin’e yeni XRP transferi

Merkezi San-Francisco’da olan blockchain sektörünün ağır toplarından Ripple, en popüler kripto para borsalarından olan Huobi’ye milyonlarca adet XRP göndermeye devam ediyor.

Bugün (22 Mayıs 2021 tarihinde) kripto devi söz konusu borsaya 4,087,900 XRP transfer etti. Bu hafta Ripple her gün aynı miktarda XRP’yi Çin ticaret platformuna göndermeye devam etti. Bu verileri ise kripto analiz platformu Bithomp sağlıyor.

İlgili – Ripple yaptı yine yapacağını!

Coinbase ve benzer platformlar 60 milyon XRP transfer etti

Kripto hareketlerini izleyen Whale Alert’in paylaştığı verilerde, XRP ile ilgili hareketliliğin ayrıntıları yer alıyor. Buna göre ABD ve Asya’daki kripto para platformları yüklü miktarda transferler gerçekleştirdi.

Coinbase, Binance, Huobi, Bittrex, Upbit ve diğer üst düzey borsalar arasında 59,600,000 XRP transferi yapıldı.

Ripple, Coinbase ve üst düzey borsalarda dikkat çeken XRP hareketliliği

Kaynak: Twitter

Daha önce kripto para piyasasının üçüncü en büyük varlığı olan Ripple, şimdi CoinMarketCap verilerine göre en büyük yedinci kripto para. Son dönemde dört basamak geriledi. Piyasa değeri ise 42 milyar dolar.

Ripple şirketinin başı SEC ile yaşanan mahkeme sürecinden dolayı dertte. Ayrıca sürekli yaptığı XRP satışlarının da fiyatı olumsuz etkilediği iddia ediliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: