Ripple cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor!

ripple xrp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasındaki sürüncemeye düşen dava sürecine rağmen önemli açıklamalar yapmaya devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Ripple cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile Ripple arasındaki dava sürüncemede devam ediyor. Davada Ripple lehine gelişmeler yaşansa da henüz bir sonuç çıkmadı. Geçtiğimiz yılki kripto rallisi sırasında Ripple bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve 1,8 dolara kadar yükselmişti.

2018’de yakaladığı 3,84 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta bu durumda davanın sonrasında önemli borsaların XRP’yi delist etmelerinin etkisi büyük. Borsalar karardan geri adım atsa da yaratılan algı Ripple’ın değerini bulmasını engelledi.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Davanın taraflarından biri olan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yaptığı açıklamalarda dava sürecinden bağımsız olarak Ripple’ın açılımlara devam edeceğini ve büyümek için çalışacağını belirtmişti.

Hafta içerisinde bu kapsamda Ripple’dan Kanada hamlesi gelmiş ve blok zincir şirketi, Kanada’da ofis açacağını duyurmuştu. Kripto para piyasasında devam eden büyük satış ve işten çıkarmalar karşısında, San Francisco merkezli kripto girişimi, istikrarsızlıktan etkilenmeden hala genişlemeyi izliyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Ripple duyurusunda yeni iş alımları yapılacağı da duyuruldu. Bu anlamda ilk adım atıldı ve Ripple, Toronto ofisi için 50 mühendis çalıştırmayı planlıyor. Hedeflerinden biri de veri bilimcileri ve uygulamalı makine öğrenimi uzmanları da dahil olmak üzere yüzlerce blok zinciri yazılım geliştiricisini işe almak. Kripto piyasasında yaşanan daralma ile işten çıkarmalar devam ederken Ripple’ın bu hamlesi sektörün aktörlerine güven vermesi açısından önemli görünüyor.

Ripple, bölgede halihazırda bir Üniversite Blok Zinciri Araştırma Girişimi (UBRI) kurdu ve Waterloo Üniversitesi ve Toronto Metropolitan Üniversitesi dahil olmak üzere üniversiteler ve kolejlerle iş birliği yapıyor.

XRP, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,36 dolardan işlem görüyor. Kripto para, 17,4 milyar dolarlık değeri ile piyasanın en değerli varlıkları arasında 6’ncı sırada.

Ripple (XRP) fiyat hareketleri (Yıllık)

Ripple cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor!

 

 

Canlı Ripple fiyatı

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ripple cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.