1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple (XRP) CEO’sundan gündeme ilişkin önemli değerlendirmeler

Ripple (XRP) CEO’sundan gündeme ilişkin önemli değerlendirmeler

Ripple (XRP) CEO’sundan gündeme ilişkin önemli değerlendirmeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP’nin işlem hacmi 700 milyon doları aşarak şu anda 865 milyon dolar seviyesinde. XRP fiyat tahmini 0,3650 dolarlık destek bölgesinin biraz üzerinde yükselişini sürdürüyor. Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse, açıklık ve güven ana odak noktası olmaya devam ederse, kripto sektörünün FTX felaketinden daha güçlü bir şekilde çıkacağına inanıyor. CEO ayrıca, acil sosyal sorunları ele almak için blockchain ve kripto para biriminin kullanılması konusunda açık bir diyalog çağrısında bulundu.

Ripple CEO’sunun XRP için yimser açıklamaları

Çarşamba günü Ripple’ın yıllık konferansı Ripple Swell’de konuşan Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse, FTX’in çöküşünden bu yana kripto para birimi endüstrisinin toparlanması meselesini tartıştı. Son zamanlarda FTX, iflas işlemlerini başlattı. Garlinghouse şöyle dedi: “Şeffaflık ve güvene odaklanmaya devam edersek, kripto para biriminin bundan dolayı daha güçlü olacağına kesinlikle inanıyorum. Ripple bu konuda liderliğini sürdürdü ve sürdürecek.” dedi.

ripple

CEO ayrıca blockchain ve kripto para birimi teknolojisinin gerçek dünya meselelerine nasıl uygulanacağını tartıştı ve şöyle dedi: “Geçtiğimiz birkaç hafta içinde (ve bu yılki iniş ve çıkışlar boyunca) olan her şey göz önüne alındığında, kripto ve blockchain ile gerçek dünyadaki sorunları çözme konusunda dürüst konuşmalar yapmak için şahsen bir araya gelmemiz daha da zorunlu hale geldi. ” Garlinghouse, kriptonun düzenlenmediği iddialarının “abartılı” olduğunu söyledi ve ekledi: “Kripto sektörünün bir endüstri olarak olgunlaşması gerekiyor… Şeffaflık güven oluşturur.”

XRP fiyat tahmini

Mevcut XRP fiyatı 0,3725 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 873 milyon dolar. Son 24 saatte XRP %2’nin üzerinde düştü. Şu anda 18 milyar dolarlık canlı piyasa değeri ile 7. sırada yer alıyor. Dolaşımda 50.298.735.565 XRP tokeni var ve maksimum 100.000.000.000 XRP tokeni arzı var. XRP/USD paritesi, günlük grafikte yatay işlem görüyor ve 0,3650$ yakınında anlık destek görüyor. 50 günlük hareketli ortalama 0,3785 dolara yakın ve bu seviyenin altındaki düşüş eğilimi XRP’yi muhtemelen 0,3650 dolara ve 03400 dolara gönderecek. Yükseliş tarafında, çift tepe oluşumu, direnci 0,400 $’a taşıyor ve bu seviyenin üzerinde bir yükseliş XRP’yi 0,4265 $ veya 0,4540 $’a çıkarabilir.

Kaynak

Etiketler: