fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple 2021 ilk çeyrek raporundan en çarpıcı veriler!

Ripple 2021 ilk çeyrek raporundan en çarpıcı veriler!

Ripple 2021 ilk çeyrek raporundan en çarpıcı veriler!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple Labs, varlık piyasasında şeffaflık sağlamak amacıyla hazırladığı ilk çeyrek XRP piyasaları raporunu resmi web sitesinde yayınladı. İşte Ripple 2021 ilk çeyrek raporunda en dikkat çeken veriler…

Ripple 2021 Q1 Piyasalar Raporu

Ripple 2021 ilk çeyrek raporu, kurumsal satış güncellemelerinin yanı sıra XRP ile ilgili çarpıcı veriler de içeriyor. Rapordaki en dikkat çekici konu, Ripple’nin 2021’in ilk çeyreğinde XRP satışlarını artırmış olması. Ayrıca XRP balinalarına ait metrikler de bir hayli şaşırtıcı!

Ripple 2021 ilk çeyrek raporundan çarpıcı veriler!

Dijital ödeme devi Ripple, bu yılın ilk çeyreğinde XRP satışlarını artırdığını açıkladı. Ripple web sitesinde yayınladığı raporda, İsteğe Bağlı Likidite (ODL) olarak bilinen sınır ötesi transfer çözümüne yönelik artan müşteri talebi nedeniyle, ilk çeyrekte XRP satışlarının 2020’nin son çeyreğine kıyasla neredeyse iki katına çıktığını söylüyor.

“Ripple’ın toplam XRP satışları, bir önceki çeyrekte 76,27 milyon dolar iken, geçtiğimiz çeyrekte 150,34 milyon dolara yükseldi. XRP satışlarındaki artış, özel ODL müşterilerinden gelen yoğun talebe bağlanabilir. Ripple, bir yıldan uzun bir süredir programatik satış gerçekleştirmedi. Ripple, özel müşterilerin ODL deneyimini iyileştirmek için artan XRP likiditesi sağlamanın bir parçası olarak; ODL’yi ve önemli altyapı ortaklarını desteklemek, ön finansman ihtiyacını ortadan kaldırmak ve anlık küresel ödemeler gerçekleştirmek adına satışlara devam etti. “

Ripple ayrıca balinaların yılın ilk çeyreğinde sessiz sessiz XRP topladığını ortaya koyuyor.

“Bakiyesinde en az 10 milyon XRP olan cüzdanlar olarak tanımlanan ” balina” cüzdanlarının sayısı 308’den 319’a yükseldi. Aynı şekilde 1 milyon ile 10 milyon XRP’ye tutan cüzdan sayısı da 1.125’ten 1.196’ya yükseldi.”

Dahası fintech şirketi, XRP’nin ağ faaliyetlerinin de yükseliş gösterdiğini açıkladı: 

ripple 2021 Ripple 2021 ilk çeyrek raporundan en çarpıcı veriler!

“Son çeyrekte, ledger üzerindeki aktivite artarken; aktif XRPL cüzdanlarının sayısı da artış gösterdi. İlk çeyrekte, toplam ledger ödeme hacmi 62,3 milyar dolara ulaştı. Bu, çeyrek bazda %23’lük bir artışa tekabül ederken, toplam cüzdan adreslerinin sayısı da %15 artarak 2,35 milyondan 2,70 milyona yükseldi.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: