1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Raoul Pal bu altcoine dikkat çekti!

Raoul Pal bu altcoine dikkat çekti!

Raoul Pal bu altcoine dikkat çekti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının yakından takip edilen isimlerinden biri olan Raoul Pal, yaptığı değerlendirmede Ethereum’un rakibi olan bir altcoinin diğer akıllı sözleşme platformlarına karışı önde olduğunu açıkladı. Detaylar haberimizde.

Raoul Pal bu altcoine dikkat çekti!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para piyasasında yakından takip edilen ve analizleri dikkate alınan bir isim. Ünlü CEO, yakın zamanda Keith McCullough ile yaptığı yeni bir röportajda Ethereum’un rakibi olan Solana’ya dikkat çekti.

Pal, Ethereum (ETH) ile rekabet etme yarışında akıllı sözleşme platformu Solana’nın öne çıktığını düşünüyor. Solana’nın (SOL) “kanıtlanabilir” ağ etkilerine sahip olduğunu belirten ünlü CEO, Solana’nın hareketlerinin Ethereum’un 2017’de gösterdiği fiyat hareketlerine benzediğini dile getirdi.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Pal ayrıca Solana’nın Ethereum’u kullanmaktan daha az maliyetli ve hızlı olduğuna değindi. Bu kullanışlılığın Solana’yı diğer ekosistemler karşısında öne geçirdiğini değerlendirdi.

Her yerde kullanılıyor çünkü Ethereum’dan daha ucuz ve daha hızlı. Ancak daha merkezi olduğunu da eklemeliyim.”

Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 209,68 dolardan işlem görüyor.  Solana, yaklaşık 64 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve bu değerle kripto piyasasının en değerli 5. varlığı.

Pal, akıllı sözleşme platformları Avalance (AVAX) ve Terra (LUNA)’nın da kanıtlanabilir ağ etkilerine sahip olduğunu ancak ikisinin de Ethereum’u yakalamaya Solana kadar yakın olmadığını belirtti.

İlgili: Avalanche (AVAX) fiyat tahmini

Son 3 ayda yakaladığı performansla dikkatleri üzerine çeken AVAX, yazım anında 113 dolardan işlem görüyor ve bugün %13 değer kaybetti. Terra ise 38,82 dolardan işlem görüyor.

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi olan Roul Pal, Cardano’nun da (ADA) fiyatının şimdiki sevşyelerde olmayı haketmediğini ve bir artış beklediğini sözlerine ekledi. ADA ise yazım anında 1,64 dolardan işlem görüyor.

Kaynak