Loading...
btc
BTC
0.2%
Bitcoin
64.271,80 USDT
eth
ETH
-0.65%
Ethereum
3.495,47 USDT
bch
BCH
0.86%
Bitcoin Cash
386,24 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.03%
Litecoin
74,14 USDT
bnb
BNB
0.03%
Binance Coin
586,29 USDT
sol
SOL
-0.35%
Solana
134,13 USDT
avax
AVAX
-6.4%
Avalanche
25,72 USDT
ada
ADA
0.89%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.98%
Poladot
5,78 USDT
doge
DOGE
0.26%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.97%
Shiba Inu
0,00 USDT

Promodex GlobalB ile anlaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yakın zamanda fonlama süreci başlayan blockchain tabanlı dünyanın ilk “Programatik Influencer (fenomen) Pazaryeri” Promodex Türkiye’de de ofisi bulunan dünyanın önde gelen kripto para hukuk danışmanlık firması GlobalB ile anlaşma imzaladı.


 

GlobalB: Kripto para ve blockchain hukuku uzmanı

Promodex GlobalB ile anlaştı

Global B olarak kobilere, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına, yerel yönetimlere, ticaret sanayi odalarına, sendikalara, ve diğer kurumlara ulusal ve uluslar arası fon kaynaklarından yararlanmaları adına projelerin yazılması, yönetilmesi, değerlendirilmesi ve onaylanmış projelerin yürütülmesi alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor. Bununla beraber Yerel Yönetim Danışmanlığı, Ar-ge ve İnovasyon, Pazarlama ve Satış, Marka ve İletişim danışmanlığı vererek alanlarda da bir çok kuruluşun gelişim ve değişimine öncü olan Global B Kripto Para ve Blockchain hukuku alanında Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biri olarak tanınıyor.

 

Promodex: “Influencer Marketing” yeniden tanımlanıyor.

 

Promodex GlobalB ile anlaştı

Yakın zamanda yatırım süreci başlayan blockchain tabanlı dünyanın ilk “Programatik influncer pazaryeri” Promodex dünyanın en etkili ve hızlı büyüyen reklam pazarı olan influencer marketingi programatize etmek üzere ortaya çıkmış bir proje. Promodex Ocak ayında gerçekleşecek olan public sale aşamasına kadar toplam 5 aşamada tamamlanacak olan fonlama sürecinde platformun tokenı olan PROMO’nun toplam arzının %12’sini fon karşılığı yatırımcılarına satıyor. Bu sırada public sale aşamasında kadar devam eden airdrop ve ödül kampanyası düzenleyen Promodex toplam 500.000 USD değerinde PROMO tokenı kullanıcılara dağıtacak.  Siz de aşağıdaki kampanda yer alan görevleri tamamlayarak airdrop ve ödül kampanyasına katılabilirsiniz.

 

Promodex “AIRDROP” Çekilişi ile Herkese PROMO Token

Promodex GlobalB ile anlaştı

PROMODEX ALL TIME AIRDROP & REWARD CAMPAIGN

Promodex projesi ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki haberimize tıklayınız.

https://koinmedya.com/promodex-airdrop-ve-fonlama-sureci-ile-influencer-marketing-2-0-yukleniyor/

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.