1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Project Twelve ve STEPN arasında kripto para piyasalarına yön verecek muhteşem ortaklık!

Project Twelve ve STEPN arasında kripto para piyasalarına yön verecek muhteşem ortaklık!

Project Twelve ve STEPN arasında kripto para piyasalarına yön verecek muhteşem ortaklık!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Project Twelve ve STEPN, Sürdürülebilir Bir Web3 Ekosistemi Yaratmayı ve Kitlesel Benimseme Sürecini Hızlandırmayı Amaçlayan Stratejik Ortaklığını Duyurdu!


Project Twelve ve STEPN arasında muhteşem ortaklık!

Web3 oyun platformu Project Twelve ve blockchain fitness uygulaması STEPN, kullanıcı kitlelerine daha fazla eğlence ve kimlik bilgilerine dayalı avantajlar sunmak için bir araya gelerek sinerji yaratmayı hedefliyor.

 

Project Twelve ve STEPN

 

20 Temmuz 2022, NEW YORK – Web3 oyun platformu Project Twelve (P12) ve blockchain yaşam tarzı uygulaması STEPN, geçen hafta P12’in rekor kıran Genesis Soul-Bound NFT airdrop’unun ardından stratejik ortaklığını duyurdu. Her iki şirket de sürdürülebilir platform ekonomileri ve ekosistem ortaklıkları aracılığıyla, ortak bir kitlesel benimseme vizyonuna ulaşmak için birlikte yakın bir şekilde çalışarak masaya birçok yeni fırsat ve deneyim getiriyor. Bu ortaklık sayesinde her iki şirket de zaten hızla büyüyen kullanıcı sayılarını daha da artırmayı hedefliyor.

 

STEPN Gelir Başkanı Mable Jiang,

“Kullanıcılarımıza daha fazla eğlence ve sosyal deneyim sunmak için P12 ile çalışmaya hazırız. Web3 altyapısının karşılıklı kullanışlılığının iki tarafın da yol haritalarında daha fazla imkâna yol açacağına inanıyoruz.”

 

P12, öncülerinin başını ağrıtan dengesiz oyun ekonomileri sorununu çözen bir Web3 oyun platformu ve erişilebilir bir oyun oluşturma ekosistemidir. Uzun süredir Web2 oyuncularının istek listesinde yer alan sürdürülebilir oyun ekonomilerine ve hem geliştirici dostu hem de son teknoloji bir oyun düzenleyici aracına sahiptir. P12’in NFT airdrop’u, ilk haftasında 560.000 kişilik bir rekora imza attı. Bu olağanüstü karşılama, P12’in marka bilinirliğinin ve yenilikçi vizyonunun küresel oyun topluluğu arasındaki yerini yansıtır nitelikte.

 

STEPN, oyunlaştırılmış ve sosyal unsurlara sahip bir Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. STEPN, insanları yürümeye, hızlı yürümeye ve dışarıda koşmaya teşvik etmek, engelleri aşmak ve Web3’ün tüm temellerini öğrenmek için blockchain ağlarına dayalı tokenize teşviklerden yararlanıyor. STEPN, bir kısmı blockchain tarafından desteklenen, bolca eğlence ve sosyal deneyim sunan bir tüketici super-app’i olmayı amaçlıyor.

 

Project Twelve’i Twitter’dan (@_p12_) takip edin, Discord adreslerine (https://discord.com/invite/p12) katılın ve bloglarını (https://mirror.xyz/p12.eth) takip edin.

 

Project Twelve Hakkında

Project Twelve (https://p12.network/), sürdürülebilir ekonomiye sahip bir Web3 oyun platformu ve oyun oluşturma ekosistemidir. Project Twelve ile dahil özellikler: oyun dünyaları yaratmak için tam özellikli bir Metaverse içerik motoru olan Editor; zincir üzerindeki oyun içerikleri arasında köprü oluşturmak için bir çeşit API/SDK ve geliştirici portalı olan Infra; ve EVM akıllı kontratlarında uygulanan bir dizi ekonomik ve idari kuralı ve mekanizması olan Econ’lardır.

 

İletişim

İsim: Boyang

E-posta: [email protected]

Telgraf: @b0yan913