1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Portföyünde bu altcoinler olanlar dikkat! Biri dip, biri zirve yapabilir

Portföyünde bu altcoinler olanlar dikkat! Biri dip, biri zirve yapabilir

Portföyünde bu altcoinler olanlar dikkat! Biri dip, biri zirve yapabilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Cred, Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) için yeni tahminlerini paylaştı.

Portföyünde bu altcoinler olanlar dikkat! Biri dip, biri zirve yapabilir

Geçtiğimiz ayın ortasından beri piyasada Terra (LUNA) rüzgarı esti. Terra kurcusun Do Kwon, Terra’nın stabil coini UST için Bitcoin rezervlerini artıracağını açıkladıktan sonra hem Bitcoin’in hem de Terra’nın fiyatı artmaya başladı.

LUNA, bu süre içerisinde 5 Nisan 2022’de 119 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. LUNA, bu seviyeleri tutamadı ve geri çekildi. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 81,50 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Cred, LUNA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 120 doları bastıktan sonra devasa bir boğa tuzağı görmüş olabileceğini söylüyor. Cred’e göre, LUNA 60 dolar civarında bir miktar destek sunabilir, ancak o, aralığın alt kısmının 40 dolara yakın olduğunu vurgulayarak, mevcut 81,50 dolarlık fiyatından %50’nin üzerinde bir aşağı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Terra (LUNA) günlük fiyat hareketleri

altcoin Portföyünde bu altcoinler olanlar dikkat! Biri dip, biri zirve yapabilir

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para Avalanche (AVAX). Cred, AVAX’ın 86 doların üzerinde başarısız bir kırılma sonrasında düşüş eğiliminde göründüğünü söylese de boğaların kontrolü ele alma şansı hala var.

İlgili: Avax fiyat tahmini

Analiste göre AVAX, 86 doları geri alırsa önce 100 dolar ardından da 115 dolara doğru bir ralli başlatabilir. Ethereum rakibi AVAX, yazının kaleme alındığı anlarda Coinamrketcap verilerine göre 77 dolardan işlem yapıyor. Akıllı sözleşme platformunun toplam piyasa değeri 20,8 milyar dolar.

Günlük AVAX fiyat hareketleri

altcoin Portföyünde bu altcoinler olanlar dikkat! Biri dip, biri zirve yapabilir

 

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: