1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Poppe: Bu Ethereum rakibi altcoin %100’lük ralliye hazırlanıyor!

Poppe: Bu Ethereum rakibi altcoin %100’lük ralliye hazırlanıyor!

Poppe: Bu Ethereum rakibi altcoin %100’lük ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe’a göre bir Ethereum rakibi altcoin önemli bir ralliye hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Poppe: Bu Ethereum rakibi altcoin önemli bir ralliye hazırlanıyor!

Kripto para piyasasında yaşanan bir birikim döneminden geçiyoruz. Piyasanın genel durumu FTX krizi yaşanan güven bunalımının bir soğuma dönemine girdiğini gösteriyor. Bitcoin, 17.000 dolar seviyesinde fiyatlanırken piyasanın en değerli ikinci varlığı olan Ethereum, 1.271 dolar seviyesinde el değiştiriyor. Piyasanın toplam değeri ise 855 milyar dolar.

Piyasanın genel görünümü ise bir konsolidasyon dönemini destekliyor. Kripto piyasasında yoğun kitleler tarafından takip edilen ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, 640 binden fazla takipçisi bulunan sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçileri için analizlerini paylaşıyor. Analist, son paylaşımlarında bir Ethereum rakibi altcoin olan Fantom’un (FTM) bir ralliye hazırlandığını belirtti.

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

Kripto stratejisti, Fantom’un (FTM) bu hafta kısa bir geri çekilme görmeden önce güçlü bir artış kaydettiğini söyledi. Poppe, FTM’nin boğalar tarafından 0,50 dolara doğru itilmeden önce altcoinin desteği 0,22 dolar ile 0,24 dolar arasında tutmasını beklediğini söylüyor.

altcoin

 

“Geçen hafta FTM’de çok güçlü bir hareket gördük ve 0,26 dolara geri döndük. Bu iyi bir işaret. Muhtemelen bir noktada 0,24 dolar ve 0,22 doları gözlemleyeceğim bir düzeltme olacak, ancak bunun bir iki hafta içinde 0,40-0,50 dolara çıkması beni şaşırtmaz.”

Analistin tahmini gerçekleşirse bu FTM için %100’lük bir artışın yaşanancağı ralliye işaret ediyor. Fantom (FTM), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,25 dolardan işlem görüyor.

Stratejist, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) da değindi ve MATIC’in 1,30 dolarlık fiyat seviyesini muhtemelen yeniden test edebilecek bir ralli yapacağını öngördü. MATIC ise 0,92 dolardan işlem görüyor.

 

Kaynak

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: