okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.18%
Bitcoin
66.898,96 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.097,52 USDT
bch
BCH
3.64%
Bitcoin Cash
483,50 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.1%
Litecoin
84,06 USDT
bnb
BNB
-0.22%
Binance Coin
579,61 USDT
sol
SOL
2.27%
Solana
173,28 USDT
avax
AVAX
2.1%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
7,19 USDT
doge
DOGE
0.23%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.26%
Shiba Inu
0,00 USDT

Polonya’dan Binance açıklaması!

polonya
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son dönemlerde kısıtlayıcı düzenlemeler ile başı dertte olan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance için bir açıklama da Polonya’dan geldi. detaylar haberimizde.

Polonya’dan Binance açıklaması!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in başı son günlerde düzenleyici kısıtlamalar ile dertte. İngiltere’nin Binance kısıtlamasının ardından Cayman Adaları ve Tayland’dan da benzer adımlar gelmişti.

Kripto para borsası İngiliz finans devi Barclays tarafından da engellenmiş ve banka müşterilerinin Binance’e para göndermesini kısıtlamıştı. Singapur’da benzer adımlar atılacağı konuşulurken ünlü kripto para borsasına bir orta Avrupa ülkesinden uyarı geldi.

Çarşamba günü, Polonya Mali Denetleme Kurumu (PFSA), Binance’in dünya çapında artan düzenleyici sorunları hakkında bir açıklama yayınlayarak, şirketin operasyonlarının Orta Avrupa ülkesinde düzenlenmediğini vurguladı. 

Bkz: Binance haberleri ve son dakika gelişmeleri

Düzenleyici, kripto piyasasının PFSA tarafından, düzenlenmediğini ve denetime tabi olmadığını belirterek, küresel finansal düzenleyicilerin borsaya artan tepkisi göz önüne alındığında Binance üzerinde alım satımla ilgili riskler konusunda halkı uyardı.

“Finansal piyasa katılımcılarının korunması ve yabancı denetim makamlarının uyarıları doğrultusunda, PFSA ofisi, Binance grup kuruluşlarının hizmetlerini kullanırken ve kripto para ticareti yaparken fon kaybına neden olabilecek önemli bir risk içerebileceğinden özel dikkat gösterilmesini tavsiye ediyor.”

PFSA, Alman Federal Mali Denetleme Otoritesi, Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi, Cayman Adaları Para Otoritesi ve Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından verilenler de dahil olmak üzere küresel düzenleyiciler tarafından Binance’e karşı çeşitli düzenleyici uyarılara atıfta bulundu. Binance, Kanada, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Singapur gibi ülkelerde düzenleyici soruşturmalara ve incelemelere tabi tutuluyor.

Ek olarak, PFSA, Bitcoin gibi kripto para birimlerine yatırım yapmanın genel risklerine ilişkin ocak ayı uyarısına atıfta bulunarak, kripto piyasasının Polonya’da düzenlenmediğini belirtti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.