1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Phemex’den $750.000 değerinde kripto para ödülü

Phemex’den $750.000 değerinde kripto para ödülü

Phemex’den $750.000 değerinde kripto para ödülü
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Phemex çeşitli etkinliklerle kullanıcılarına 750 bin dolar değerinde kripto para dağıtmaya hazırlanıyor.


Global kripto para borsası Phemex, birbirinden farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Platformun spot işlemlerine 3 yeni coinin eklendiği şu günlerde 750 bin dolar ödüllü PT Arena 4 etkinliği başlamak üzere. Ayrıca 21 bin dolar ödül havuzlu Kap Bi Coin – SHIB etkinliği de dün başladı.

PT Arena 4 başlıyor: 750 bin dolar ödül!

Phemex, ikinci yaşını kutladığı şu günlerde Phemex Trader’s Arena’nın dördüncüsünü başlatıyor. PT Arena 4’te takım kurarak veya bir takıma katılarak 750 bin dolara varan ödül havuzu için savaşın!

Phemex Trader’lar Arenası için kayıtlar 25 Kasım’da başladı ve 15 Aralık’a kadar devam ediyor. Diğer tarih detaylarıysa şöyle:

15 Aralık saat 8:00 UTC – 30 Aralık saat 8:00 UTC: Yarışma Periyodu

30 Aralık – 12 Ocak: Ödül Dağıtımı

Phemex ayrıcalıklarıyla SHIB, DYDX ve FTM alıp satın

Phemex‘te spot işlem seçeneklerini Shiba Inu (SHIB), dYdX (DYDX) ve Fantom (FTM) ile genişletti. Yatırımcıların son zamanlarda büyük ilgi gösterdiği bu üç coinle artık Phemex ayrıcalıkları ile komisyonsuz işlem yapılabilir.

  • Shiba Inu (SHIB) – Dogecoin’e dünyanın en popüler meme token’larından biri olarak rakip olan ERC20 token’ı.
  • dYdX (DYDX) – Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsa dYdX’in yönetim token’ı
  • Fantom (FTM) – Yüksek düzeyde ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Fantom’un token’ı.

Kap Bi Coin – SHIB

Patron çıldırdı: Phemex kripto para saçıyor!

Popülaritesiyle 21 milyar dolarlık pazar payına ulaşan SHIB artık Phemex’te alıp satilabilecek. Phemex 21 bin USDT ödül havuzlu bir etkinlik başlattı Kullanıcılar SHIB işlemi yaparak veya sadece şansla ödül kazanabilirler.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.