1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Peter Schiff’ten Bitcoin itirafı! Yıl sonu tahmini ne?

Peter Schiff’ten Bitcoin itirafı! Yıl sonu tahmini ne?

Peter Schiff’ten Bitcoin itirafı! Yıl sonu tahmini ne?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’e karşı açıklamaları ile bilinen ünlü yatırımcı Peter Schiff, Bitcoin ile ilgili önemli bir itirafta bulundu. Ünlü yatırımcının Bitcoin tahmini ise yatırımcıları heyecanlandırdı.

Peter Schiff’ten Bitcoin itirafı! Yıl sonu tahmini ne?

Kritik desteği hafta ortasında 44.000 dolarda test ettikten sonra, Bitcoin fiyatı 47.000 doların üzerine çıktı. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 46,800 dolardan işlem görüyor.

Odak noktası 50.000 ABD doları olarak değiştiğinden, alıcılar daha yüksek destek almakla daha fazla ilgileniyor. Boğaların bir sonraki ana bariyer seviyesi olarak 50.000 doları hedeflemesiyle yükseliş eğiliminin devam etmesi bekleniyor.

Bkz: Bitcoin’de gözler bu katalizörde!

Son 30 gün içerisinde kripto borsalarından 111,000 BTC soğuk cüzdanlara çekildi. Bu çekiş işlemi Bitcoin’in artacağının sinyali olarak algılanıyor.

 

Bitcoin’e ilişkin eleştirileri ile bilinen Peter Schiff, bu artışın ortasında Bitcoin ile igili tarihi bir itirafta bulundu. Ancak Bitcoin almayacağını da belirtti. Peter Schiff, BTC’nin fiyatının yakın gelecekte 100.000 doların üzerine çıkabileceğini söyledi.

Coin Stories’den Natalie Brunell’e konuşan Peter Schiff, Bitcoin’i ilk duyduğu zamanlarda almamış olmasından dolayı bir pişmanlık yaşadığını açıkladı.

“Açıkçası, Keşke ilk duyduğumda Bitcoin almış Olsaydım. Bu çok büyük bir hataydı. 100,000 doları Bitcoin’e koyabilirdim. Kötü Sonuçlanan diğer şeylere 100.000 dolar koydum. Şu an Bitcoin milyarderlerinden iri olabilirdim Bunu biliyordum. Zamanda geri gitme şansım olsaydı bunu yapardım.”

Peter Schiff gibi birçok ünlü yatırımcı Bitcoin’in yıl sonunda 100,000 dolar ve üzerinde bir fiyat etiketine sahip olacağını değerlendiriyor. Bitcoin’in kasım ayında gerçekleştirilecek olan Taproot güncellemesi de Bitcoin yükselişi için öenmli bir katalizör görevi görebilir. Lider kripto para birimi nisan ayında 64,800 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Yatırımcıların gözü ilk olarak bu seviyede.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.