1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Peter Brandt’tan yeni Bitcoin tahmini!

Peter Brandt’tan yeni Bitcoin tahmini!

Peter Brandt’tan yeni Bitcoin tahmini!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2018’deki çöküşü doğru tahmin eden ünlü analist Peter Brandt, Bitcoin için yeni tahminde bulundu. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Peter Brandt’tan yeni Bitcoin tahmini!

Bitcoin, son günlerdeki canlılık ile 20,000 dolarlık kritik destek noktasını geri aldı ve bu alanda bir birikim dönemine girdi. BTC, 2021 yılının başındaki seviyelerde seyrediyor. Lider kripto para birimi 2021 yılının kasım ayında 68,789 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. BTC’nin o günden bu yana değerinin %70’ini kaybettiğini belirtelim.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Kripto piyasasının toplam hacmi 919 milyar dolar seviyesine gerilerken Bitcoin bu hacmin içerisinde 389 milyar dolarlık dilimle %42,2’yi domine ediyor.

Bitcoin, bu seviyeyi koruyup daha yukarıları hedefleyebilir mi? Yatırımcıların merak ettiği bu soruya ünlü analist Peter Brandt cevap veriyor. Deneyimli tüccar Peter Brandt, tüccarlara grafiklerde gördüğü belirli bir Bitcoin (BTC) modeli hakkında bir uyarı verdi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Brandt, Bitcoin’in bir miktar daha düşüş yaşayacağına inanıyor. Bitcoin’in 2018 çöküşünü doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra tanınmış bir kripto analisti olan Brandt, 667.100 Twitter takipçisine BTC’nin bir flama modelinde olabileceğini ve bunun Bitcoin’in aşağı yönlü fiyat hareketinin devam edeceğini gösterdiğini belirtti.

 

Peter Brandt’tan yeni Bitcoin tahmini!

Brandt geçen hafta, Bitcoin dominasyon grafiğinin (BTC.D) %50’ye ulaşmayı başarması durumunda BTC için olumlu bir gelişme olacağını söyledi. Hakimiyet oranı %50’ye ulaşamadı. Brandt ayrıca ABD Dolar Endeksinin son zamanlarda 20 yılın en yüksek seviyesinde işlem gördüğünü belirterek bu durumun yatırımcıları kripto paralardan uzaklaştırdığını da ifade etti.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 20,500 dolardan işlem görüyor. Bitcoin, son 24 saat içerisinde %1 son yedi günde ise %5 değer kazandı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Peter Brandt’tan yeni Bitcoin tahmini!

 

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Etiketler: