fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
BTC : 581980 ₺ ETH : 44850 ₺ XRP : 10.501 ₺ LTC : 2020.4 ₺ USDT : 13.613 ₺ XLM : 3.485 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. PayPal’dan bir kripto açılımı daha! Şimdi de bu ülkede

PayPal’dan bir kripto açılımı daha! Şimdi de bu ülkede

PayPal’dan bir kripto açılımı daha! Şimdi de bu ülkede
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ödeme devi PayPal kripto para açılımlarına hız kesmeden devam ediyor. PayPal bir ülkede daha alım satım hizmeti vermeye başladı. Detaylar haberimizde.

PayPal’dan bir kripto açılımı daha! Şimdi de bu ülkede

Dünyanın en büyük ödeme platformlarından biri olan PayPal, kripto para birimi işlemlerini kolaylaştırmak için birçok yerde müşterilerine kripto para hizmetleri sunuyor. Geçtiğimiz hafta İngiltere için önemli bir adım atan ünlü ödeme devi, Şimdi de İrlanda’da hizmet verecek.

PayPal, kripto para birimlerine girişini desteklemek için İrlanda’da küçük bir ekip oluşturmaya başladı. Ödeme devi, geçtiğimiz yıldan bu yana kripto para birimi hizmetlerine hız verdi. Bu yönüyle kripto paralar için önemli bir itici güç oldu.

Geçtiğimiz hafta açıklanan kazanç çağrısı sırasında PayPal CEO’su Dan Schulman, kripto para sektöründe gördükleri ivmeden memnun olduklarını dile getirmiş ve İngiltere’de de hizmet vermeye başlayabileceklerini ilan etmişti. Yine temmuz ayı içerisinde kripto para alım satım limitlerini önemli ölçüde artırmış ve 100,000 dolara çıkardığını duyurmuştu.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ödeme devi, Dublin ve Dundalk’taki ofisleri genelinde, uyumluluk ve kara para aklama kontrolleri gibi rollerde kripto para birimi ile ilgili pozisyonlar için işe alım yapmaya başladı.

Ödeme devi açılım ile kripto para birimlerini ve blok zincir teknolojisini desteklemeye devam ediyor. Aynı zamanda merkez bankası resmi dijital para birimleri konusunda iş birliğini temsil ediyor.

Kripto para birimlerine artan ilgi kurumsal benimsenmeyi hızlandırıyor. Ünlü ödeme platformları müşterilerinin yoğun ilgisini karşılamak için platformlarına yenilikler eklemeye devam ediyor. Mastercard ve Visa gibi büyük platformlar da kripto para hizmetlerine yenilikler getirmeye devam ediyor.

Kripto para kullanıcıları arttıkça bu platformların kullanımı kolaylaştırmak için daha fazla yenilik yapması bekleniyor.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.