1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!

İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!

İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı Bitboy Crypto, patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projelerini ele aldı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!

Kripto piyasası haftanın son gününde yatay bir seyir izliyor. 2022 yılına beklentinin altında giren piyasa dünyada yaşanan krizler nedeniyle bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştiremedi. Ancak bu yılın trendi Metaverse projeleri yatırım almaya ve büyümeye devam ediyor.

Dev teknoloji firmalarının Metaverse’e dahil olması ilgiyi katladı. Microsoft, geçtiğimiz günlerde Activision Blizzard’ı hisse başına 95 dolar bir değer karşılığında satın aldı. Dünyanın en büyük yazılım şirketi, Metaverse’de var olmak için katıldığı bu projeye 67,8 milyar dolar yatırım yaptı. Microsoft, bu hamle ile oyun pazarının en büyük üçüncü oyuncusu oldu.

İlgili: Metaverse nedir?

Kripto piyasasında bir sonraki ralliyi kaçırmak istemeyenlerin gözü Metaverse tabanlı kripto paralarda. Ünlü kripto analiz kanalı Bitboy Crypto, 1,45 milyon abonesi iiçin 2 doların altında işlem göre ve patlamaya hazırlanan Metaverse tabanlı kripto paraları son Youtube yayınında ele aldı.

Bitboy Crypto’tun patalama yapacak kripto paralar listesinin ilk sırasında Bit Hotel (BTH) bulunuyor. Bit Hotel, kullanıcıların yönetişime katılmak veya yerel NFT’ler elde etmek için Bit Hotel tokenlerini kullanabilecekleri sosyal içerikli bir oyna kazan projesidir. Bu NFT’ler oyun içi kullanılabilirliğe sahiptir ve kendi avantajlarına sahip karakterlerden, otel odalarından ve aksesuarlardan oluşur ve ayrıca açık piyasada işlem görebilir.

Coinmarketcap verilerine göre token, 2021 yılının aralık ayında 0,24 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Kripto para yazının kaleme alındığı anlarda 0,044 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %20 değer kazandı.

Günlük Bit Hotel (BTH) fiyat hareketleri

metaverse İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!

Listenin ikinci sırasında Klaytn (KLAY) bulunuyor. Klaytn, metaverse, GameFi ve yaratıcı ekonomiye odaklanan halka açık bir blok zinciridir. Resmi olarak Haziran 2019’da piyasaya sürüldü. Animal Concerts ile ortaklıkları projeye değer kattı. KLAY, en iyi müzisyenleri metaverse’e getirmeyi ve NFT varlıklarını canlı konser deneyimiyle birleştirmeyi hedefliyor.

Nisan 2021’de 4,38 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Yazım anında 1,20 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %1,27 değer kaybetti.

Günlük KLAY fiyat hareketleri

metaverse İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!

Listenin son sırasında ise Fear (FEAR)var. Fear, ünlü Whack It serisinin yaratıcılarından ilk Hybrid NFT tokenidir. Yerel token FEAR, Ethereum ve Finance’in yanı sıra Polygon blok zincirinde de mevcuttur. Fear’ı Kucoin, Gate.io, UniSwap ve PancakeSwap gibi çeşitli borsalarda bulabileceğiniz Fear’ın kurucuları oyun sektörüne 20 yıllarını verdiler. FEAR, yazım anında 0,46 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %30 değer kazandı.

Günlük FEAR fiyat hareketleri

metaverse İşte ünlü analiste göre patlamak üzere olan uygun fiyatlı Metaverse projeleri!

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: