1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Önümüzdeki dönemde piyasayı peşinden sürükleyecek 3 altcoin

Önümüzdeki dönemde piyasayı peşinden sürükleyecek 3 altcoin

Önümüzdeki dönemde piyasayı peşinden sürükleyecek 3 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti, şu anda çok güçlü görünen ve önümüzdeki süreçte piyasayı peşinden sürükleyecek 3 altcoini sıraladı.

En güçlü duran 3 altcoin

Kripto dünyasında, Cheds takma ismiyle tanınan analist, son mülakatında, yatırımcıların az, ama çok güçlü duran altcoinlere yönelmesini tavsiye etti.

Cheds, mevcut durumda, Terra (LUNA), The Sandbox (SAND) ve Avalanche (AVAX)

Özellikle şu günlerde, zayıf duran hiç bir şeye dokunmam. Son derece kötü bir piyasa görünümü var. Yeni düşünce tarzı, hangisi en çok düştüyse, onun yükselme şansının daha fazla olduğu, yönünde.

Ama trend devam edecektir. Ancak, daha önce kuvvetli olan bir şeye yönelmek isteyeceksiniz. Bu da yüksek dipler oluşturacaktır. [Sonunda] yüksek tepeleri de geçebilir.

Cheds’e göre, şu anda güçlü duran altcoinler arasında Terra (LUNA), The Sandbox (SAND) ve Avalanche (AVAX)ı saymak mümkün.

 

İlgili: Terra ve Avalanche çevresinde önemli gelişmeler!

Güncel Terra - LUNA coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

 

 

Bilindiği gibi Terra, fiat para birimlerine sabitlenmiş stablecoin ağı. Terra ağı, e-ticaret ödemelerinde, DeFi servislerinde, stablecoin fiyatlarının temelini oluşturacak şekilde LUNA coini kullanıyor.

LUNA, Bitcoin’in hareketlenmesiyle birlikte günlük bazda %26’ya kadar artış gösterdi.

Avalanche (AVAX) bir akıllı kontrat platformu. AVAX, coinmarketcap sıralamsında 10. sırada. AVAX da günü %24’e yakın artışla sürdürüyor.

The Sandbox, Ethereum tabanlı bir sanal dünya platformu. Kullanıcılar Sandbox platformunda, oyun içerisinde mülk ve varlık edinmelerini sağlıyor. SAND coin, platform üzerinde kullanılıyor.

SAND, coinmarket sıralamasında, 40. sırada ve günü artışla geçiren coinlerden biri.

İlgili: The Sandbox (SAND) nedir, geleceği nasıl? Güncel SAND haber ve gelişmeler

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: