fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. ONO (ONOT) Coin Nedir? Yatırım Yapılır mı?

ONO (ONOT) Coin Nedir? Yatırım Yapılır mı?

ONO (ONOT) Coin Nedir? Yatırım Yapılır mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Bu yazımızda ONO (ONOT) coin nedir sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Son zamanlarda pazara gelen yüzlerce blockchains ile yeni uygulamalar oluşturmak daha karmaşık hale geldi. Doğru blockchaine rastlamak bu doğrultuda genelde zordur. ONO, EOS üzerine inşa edilen yeni bir projedir ve merkezi olmayan bir sosyal ağ sunmayı amaçlamaktadır.

ONO (ONOT) Coin Nedir?

insanların sosyal medya konusundaki tabularını değiştirmek oldukça zordur. Twitter, Instagram ve Facebook gibi ağlar, insanların genelde tercih ettiği sosyal platformlar. ONO’nun başarmak istediği hedef ise merkezi olmayan sosyal medyadır. EOS blokchainin üzerine yapacağı yatırımlar ile ekip, DApp’lerinin uzun vadede olumlu bir etki yapacağından emin.

Nasıl Çalışıyor?

ONO’nun bazı kuşkuları gündeme getiren ana yönlerinden biri, platformun şu anda davet temelli olmasıdır. Ekip, kullanıcı aktivitesini öncelikle ve en önemlisi sınırlamak istiyor ki bu vaziyet beklenmedik bir olay da değil. Ayrıca, bu durum sosyal medya ağlarında aktif olan bot sayısını azaltmaya da yardımcı olacaktır.

Bugün insanların çoğunun bildiği gibi tüm sosyal medya ağlarında aşırı sayıda bot tabanlı faaliyet var. Dikkat edilirse, ONO sosyal medya ağı birden fazla şifrelemeyi destekleyecektir. Facebook ve Messenger’ın çalışma prensibine benzer bir yerel mesajlaşma programı olacak ama ilginç ve önemli olan nokta platformun botlara ve sahte hesaplara karşı ayrı bir önlem olan KYC doğrulamasını kullanmasıdır.

koinmedya_paradex

Ono salt bir sosyal medyadan daha farklı yönlere sahip bir uygulama olması bekleniyor, ODO bir DApp topluluğuna, bir Eco üretim makinesine ve çok daha fazlasına sahip olacak. Tüm bunlar, sadece son zamanlarda adil yarıştan sonra ana ağını başlatan bir proje olan EOS’un yardımıyla mümkün olabilecek. Bunun ONO için akıllıca bir karar olup olmadığını ise sadece zaman gösterecek.

ONOT Para Birimi

ONOS’un EOS kullanmak yerine kendi yerel para birimine sahip olması hiç kimseyi şaşırtmıyor. Bu para ONOT olarak biliniyor ve uç noktada 323.62 milyon token sirkülasyonu olacak. Kullanım durumları, ONO ekosisteminin çeşitli yönlerine bağlı ve kullanıcılar, uzun vadede başarılı olan tüm bu özelliklerin faydalarından yararlanabilecekler.

Tam yol ileri

Şu an için ONO projesi hala beta aşamasındadır. Bu projenin ne kadar süreceği tam olarak belli değil, çünkü bu projeden önce yapılması gereken bir yığın iş var. Eldeki teknolojinin çoğu henüz bu aşamada kullanılmaya gerek duyulmamakta sebebi ise işlerin büyük ölçüde beta sırasında alınan kullanıcı geribildirimlerine bağlı olacak olmasıdır

Bu yazımızda ONO (ONOT) Coin nedir sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Bu yazı tavsiye yazısı değil inceleme yazıdır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: