1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. FairNinja (Yoshicoin) Nedir? Yatırım Yapılır mı?

FairNinja (Yoshicoin) Nedir? Yatırım Yapılır mı?

FairNinja (Yoshicoin) Nedir? Yatırım Yapılır mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu yazımızda FairNinja (Yoshicoin) İlanların blockchain teknolojisiyle birleştirilmesi çok kolay bir konsept değil, ancak FairNinja bunu yapmak için gerekli araçlara sahip olduğunu iddia ediyor. Öyle veya değil, böyle bir platform için en iyi isim, ama ne olursa olsun konsept hala geçerli..


FairNinja (Yoshicoin) Nedir? Arkasındaki Fikir

İlanlar, tüm dünyadaki tüketiciler için harika bir araç.Özel ve belirli  hizmetleri satın almak veya satmak isteyen herkes, bu platformlardan ve sundukları tekliflerden yararlanabilir.FairNinja, kriptopara üzerine güçlü bir şekilde odaklanan, dünyanın ilk çok uluslu online seri ilan platformu olmayı hedefliyor.

Nasıl Çalışır?

Platformunda birkaç önemli sütun var. Her şeyden önce, asıl hedef tüketicilere maksimum düzeyde rahatlık sağlayarak mümkün olduğu kadar hızlı olmak.Geleneksel seri ilanlar ( örnek Craigslist) genellikle biraz yavaş. Konsepti daha çekici hale getirmek, piyasa için de kamçılayıcı olacaktır..

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır? 

FairNinja aynı zamanda ilanlarla kripto para birimleriyle birleşmeyi hedefliyor.İşin ilginç tarafı ise Bitkoin ve altkoinler en başta ödeme yöntemleri olarak kabul edilmiyor. Yine de, bu alanda iyi bir gelecek olmadığı anlamına gelmez. Güçlü bir yöntem, çok guzel sonuclar doğurabilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, kullanıcılarına ayrıca bir anonimlik sunacak gibi görünüyor. Normalde böyle bir potansiyele sahip olmasına rağmen, blockchain tabanlı bir ilan projesi ile ilişkilendirilecek bir durum değil. Kullanıcıların mahremiyeti, her zaman korunacak ve tüm işlemler halktan gizlenecektir. Tabii bu projenin Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve yerel Yoshicoin üzerine odaklanmış olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Yoshicoin Para Birimi

Son aylarda piyasaya çıkmış olan tüm diğer blockchain platformlarına benzer şekilde, FairNinjanın , Yoshikoin isminde kendi yerel tokeni olacak. Bu para birimi, platformunda ödeme yapmak için kullanılabilecek olsa da, Yoshicoin’i Bitcoin, Ethereum veya Litecoin üzerinden kullanmak için ihtiyaç yok aslında. Yoshikoini kullanmanın başka yararları var mı belli değil henüz..

FairNinja platformu, henüz tam olarak geliştirilmediğinden, uzun bir çalışma listesi var. Platform geliştirme, ICO’nun sonuçlandırmasıyla başlayacak. Mobil uygulamasıyla birlikte 2019’un ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Her proje iyi bir şansı hakeder..

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: