1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Öne çıkan coinler: İşte en hızlı kripto para

Öne çıkan coinler: İşte en hızlı kripto para

Öne çıkan coinler: İşte en hızlı kripto para
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsası Binance, tüm kripto para birimleri arasında en hızlı kripto para olarak NANO’nun olduğunu tescil etmiştir.


Dünyanın en hızlı kripto parası’ı olan NANO’yu, Stellar Lumens ve Ripple takip etmiştir. Bu haberi öğrendikten sonra NANO, Twitter üzerinden Binance’a teşekkür ederek bir gönderiyi yayınladı.

en hızlı coin
Dünyanın en hızlı coin’i

Daha önce Railblocks olarak adlandırılan dünyanın en hızlı coin‘i olan Nano, anında işlem, sıfır ücret ve sonsuz derinlikte ölçeklenebilirlik için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Nano, 2015 yılında, eşler arası işlemler için ideal kılan minimum kaynak gerektiren bir gecikme ödeme platformu olan Colin LeMahieu tarafından başlatıldı. Nano’nun teknik özellikleri şunlardır:

  • Her hesap için bireysel blok zinciri: Her kullanıcıya kendi işlemlerinin doğrulanması için bir hesaplama gücü sağlanır. Böylelikle, tüm ağın büyük bloklar halinde birlikte güncellemeye ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Cüzdanlar, istenmeyen postadan korunma işini önbelleğe alarak halleder: Bu özellik, işlemleri anında yapar
  • Bir düğüm maliyetini sıfır maliyetle çalıştırmak: Bunun nedeni protokolün hafif olmasıdır.

Nano için kullanım durumları:

  • İşlem Çifti: Nano’nun sıfır ücretli işlemlerinin de anında kripto-ödeme işlemcileri için idealdir.
  • Eşler Arası: Nano, “Nano kullanarak arkadaşlarınızı ve ailenizi hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz,. En hızlı coin olan Nano öylesine hızlıdır ki taksi ücretini bile sanki nakit ödeme yapıyormuş gibi kadar anında halleder.
  • Mikroödemeler: Nano sadece en hızlı coin değil aynı zamanda sonsuz derecede ölçeklenebilen bir kripto paradır. Nano ile sakız dahi alabilirsiniz.

Yatırımcıların en hızlı coin olan NANO hakkında Twitter’da şu yorumlarda bulundular.

AndrejCibik adında bir Twitter kullanıcısı şunları söyledi:

“Hala çok fazla. % 5’in altına düştüğünde, Nano’nun onaylama sürecinin yarı merkeziyetsiz olduğunu düşüneceğim. ”

Twitter kullanıcısı Lam Nguyen Quang şunları söyledi:

“Dünyanın en hızlı coin’i ortaya çıkaran gurubun biraz da onun değeri için alışması gerekmez mi? Teknoloji iyi ama oazarlama kötü .”

CryptoGod12, bir Reddit kullanıcısı yorumladı:

“Ortada sürpriz yok. Eğer nano’yu kullandıysan, nedenini biliyorsun. Bu şey resmen çılgınlık. Sadece bir kusuru var çok değer kaybetti ”

Ayrıca NANO ile ilgili dün yayınlanan şu haberlerimize bakmak isteyebilirsiniz:

1- nano-coin-hakkinda-bilinmesi-gerekenler/

2- nano-coin-2018-fiyat-beklentisi/

Etiketler: