1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. OKEx, spot ticaret için Bloktopia’nın BLOK token’ını listeleyecek

OKEx, spot ticaret için Bloktopia’nın BLOK token’ını listeleyecek

OKEx, spot ticaret için Bloktopia’nın BLOK token’ını listeleyecek
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OKEx, spot ticaret piyasalarımızda BLOK token’ın listeleneceğini duyurmaktan mutluluk duyar.


BLOK işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacaktır:

  1. BLOK yatırma işlemleri 19 Kasım’da saat 11:00’de başlayacaktır.
  2. BLOK/USDT için spot işlemler 19 Kasım saat 14:00’de başlayacaktır.
  3. BLOK para çekme işlemleri 22 Kasım saat 13:00’de başlayacaktır.

Bloktopia, 21 milyon Bitcoin’i referans olacak şekilde 21 seviyeden oluşan bir gökdelendir. Token sahipleri Bloktopyalılar olarak bilinir. Bir hub olarak konumlanır ve her seviyedeki kripto deneyimine açıktır. Bu merkez sayesinde kullanıcılar ilk kez kripto hakkında bilgilere ve sürükleyici içeriklere tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, emlak sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ oluşturma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Creation Engine’ini kullanarak çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimleri yaratır.

Varlık: Bloktopia

Kısaltma: BLOK

Toplam Arz: 200.000.000.000

(19 Kasım tarihli veriler, kaynak: Coingecko)

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

 Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: