Loading...
btc
BTC
0.71%
Bitcoin
67.134,01 USDT
eth
ETH
0.43%
Ethereum
3.518,87 USDT
bch
BCH
1.39%
Bitcoin Cash
396,74 USDT
xrp
XRP
4.13%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0%
Litecoin
73,40 USDT
bnb
BNB
0.17%
Binance Coin
594,40 USDT
sol
SOL
2.9%
Solana
174,03 USDT
avax
AVAX
3.08%
Avalanche
29,03 USDT
ada
ADA
-0.26%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.06%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.06%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Offshore finans devinden Bitcoin yatırımcılarına müjde!

Offshore finans devinden Bitcoin yatırımcılarına müjde!

Offshore finans devinden Bitcoin yatırımcılarına müjde!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 45 bin dolarlık destek hattının üstüne tekrardan çıktı. Bitcoin boğaları şiddetli düzeltmelere karşı direnirken aranan doping Cayman Adalarından geldi.  


Offshore finans devinden Bitcoin yatırımcılarına müjde!

Bitcoin 45 bin dolarlık desteğini tekrardan kazandı ve yazının kaleme alındığı saatte 46 bin dolarlık direnci test ediyor. Fiyatlardaki dalgalanmalara rağmen Bitcoin açılımları devam ediyor. Bitcoin’deki mahremiyet özelliği offshore hesapları cezbediyor. Bu sayede vergi mükellefleri finansal varlıklarını Bitcoin üzerinden offshore hesaplara kolay biçimde aktarabiliyor.

Offshore hesaplar denilince akıllara hemen illegal işlemler gelmemeli. Cayman Adaları gibi offshore bölgeler vergi cenneti olarak adlandırılıyor. Bu nedenle bu bölgeler dünyanın birçok bölgesinden sıcak sermaye çekebiliyor. Vergiden kaçınan zenginler, finansal varlıklarını bu bölgelere aktarıyor.

Lütfen Bkz: Bir yasadan daha fazlası: Texas Bitcoin’in merkezi haline geliyor!

Allied Payment Network, Finastra’nın FusionStore’unda bankalar ve kredi birlikleri için bir bitcoin cüzdan uygulaması başlattı. Bu sayede Allied, finansal kurumlara ve işletmeler Bitcoin alım satımı, transferi ve depolaması hizmeti sunabilecek.

Bitcoin cüzdanı Finastra üzerinde operasyonlarına başladı. Finastra Limited, Cayman Adaları’nda kayıtlı bir finansal yazılım şirketidir. Merkez ofisi Londra’da Paddington’dadır. Finastra 1.9 milyar dolarlık serveti kontrol ediyor.

Allied Payment’ın CEO’su Ralph Marcuccilli başlattıkları yeni finansal hizmet hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Allied’ın birincil hedefi, finansal kurumların kendilerini piyasada farklılaştıran, yeni mevduat çeken, yüksek katılım yoluyla elde tutan ve gelir üreten değer tabanlı teknolojiler sağlamasını kolaylaştırmaktır. Bitcoin tam da bunu yapıyor ve birçok kurum için oyunun kurallarını değiştiriyor.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.