Loading...
btc
BTC
0.15%
Bitcoin
65.039,24 USDT
eth
ETH
-0.18%
Ethereum
3.150,05 USDT
bch
BCH
-1.11%
Bitcoin Cash
509,72 USDT
xrp
XRP
-0.66%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
84,72 USDT
bnb
BNB
-0.03%
Binance Coin
570,71 USDT
sol
SOL
-1.29%
Solana
149,29 USDT
avax
AVAX
-0.91%
Avalanche
37,96 USDT
ada
ADA
-0.08%
Cardano
0,51 USDT
dot
DOT
-0.49%
Poladot
7,21 USDT
doge
DOGE
-0.82%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
2.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Odem coin (ODE)rehberi: Odem coin nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Odem coin nedir? Dünyanın ilk İsteğe Bağlı Eğitim Pazarı olan İsviçre merkezli  ODEM AG geçtiğimiz günlerde kuruldu. Bunun için İsviçre’yi tercih etmelerinin sebebi; bu ülkenin Orta Avrupa’daki elverişli konumunun yanı sıra, sunduğu hukuki güvenlik, yenilikçi ve dinamik blockchain topluluğudur.


Odem coin nedir?

 

ODEM.IO’yu ve onun karşılıklı etkileşime ve işbirliğine dayalı eğitim anlayışını tanıtmak için daha iyi bir yer olamazdı herhalde. Platform, kaliteli eğitim alabilmeleri ve tecrübe kazanabilmeleri için öğrencilerin makul bir maliyetle  dünyadaki en iyi akademisyenlerle etkileşim kurmalarına imkan sağlar.

https://www.youtube.com/watch?v=P2ygJiFy7og&feature=emb_logo

Sahtekarlığın ve organize dolandırıcılık şebekelerinin yaygınlaştığı günümüzde İsviçre ve onun yerel blockchain girişimcileri, sundukları kaliteli hizmet ve dürüstlükleriyle nam salmaya odaklanmışlardır. Hem devletin denetimine hem de kendilerinin düzenleme ve tasarruflarına açık, melez bir çalışma düzeni kuruyorlar ki,  bunu gayet verimli buluyoruz.

Eylül ayında, yerel Kripto Vadisi Derneği İsviçre‘de ilk dijital para arzı geliştiricileri için yasal ve ahlaki bir çerçeve sağlamak maksadıyla bir tüzük hazırlanmasına taraftar olduğunu açıkladı. Bununla amaçlanan, dünyanın önde gelen blockchain ve kripto ekosistemi olunmasıdır.

ODEM.IO’daki misyonu, mevcut eğitim kurumlarının yapılarıyla uyum sağlayamamış insanlara destek olmak üzerinde yoğunlaşmaktadır. ODEM Platformu blockchain teknolojisini, çoktan beridir verimsizliklerden zarar gören kısa ve orta vadeli akademik tecrübeleri organize etme ve sunma lojistiğini düzenlemek için kullanmaktadır.

odem-coin-nedir

Blockchain teknolojisi ayrıca, ODEMoney olarak adlandırılan, sınır ötesi ödemeleri kolaylaştıracak ve profesörlerin ders programlarını öğrencilerin değişen ihtiyaçlarına göre düzene koymalarına imkan sağlayacak, değiştirilebilir bir dijital token meydana getirilmesine zemin oluşturmaktadır.

ODEM.IO sadece bir fikirden ibaret değildir. Eğitimin Airbnb’si olmayı hedefleyen Platform; ilhamını, San Francisco merkezli ortak şirketi Excelorators Inc.’den ve onun farklı ülkelerden gelen öğrencilere ve Amerikan üniversitelerindeki yabancı yöneticilere beş yıldan fazla süredir sunduğu yüksek kaliteli eğitim hizmetinden almaktadır.

Zaten ODEM Platformu’nun öncülüğünü benimsetmek için 200’den fazla profesör ve eğitim endüstrisi hizmet sağlayıcılardan oluşan bir ağ mevcuttur. 17 Şubat 2018’de kitlesel fonlama çalışmalarına başlamayı planlıyorlar.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.