1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Oasis City (OSC) rehberi: OSC token nedir? OSC haber-yorum ve fiyat tahmini

Güncel Oasis City (OSC) rehberi: OSC token nedir? OSC haber-yorum ve fiyat tahmini

Güncel Oasis City (OSC) rehberi: OSC token nedir? OSC haber-yorum ve fiyat tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Oasis City (OSC token), Güney Kore’nin hassas VR ekipman üretümi yapan şirketi Moiin tarafından tasarlandı. Moiin ,Güney Kore’nin önde gelen araştırma enstitülerinden biri ve çok geniş bir ortaklık yapısına sahip, Sanal gerçeklik dünyasında çığır açmayı planlıyor.


Oasis  City (OSC token) nedir?

Oasis Labs; geliştiriciler (developer) için tasarlanmış bir platform.

Projenizi veri gizliliği ve üst düzey güvenlikle merkeziyetsiz bir bulutta oluşturabilirsiniz. Bireysel geliştiricilerin yanı sıra startup’lar ve işletmelerin de merkeziyetsiz uygulamalar geliştirebilmelerini sağlayan proje şu an Rust ve Solidity dillerini destekliyor.

İng. altyazılı OSC token Meetup video

 

The Oasis Dashboard

osc belirteci

Oasis Dashboard çalışmalarınızı uygulamayı, izlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırıyor. Sadece birkaç dokunuşla proje(leri)nizdeki istatistikleri görebilir ve cüzdanınızla ilgili otomatik işlemler yapabilirsiniz.

Gizlilik

Oasis, uygulamadan (app) ağa (network) ve her düğüme (node) kadar protokolün her katmanında full-stack gizlilik sunar. Bu sistemde verileriniz güçlü güvenlik özellikleriyle otomatik olarak korunur.

Güvenlik

Merkezi olmayan, fikir birliğine dayalı bir mimariyi kullanan Oasis City (OSC token) , kötü niyetli bilgisayar korsanlığı, kurcalama (tampering) veya diğer tehlikelere karşı risklerinizi azaltabilir. Bu, hizmetlerin beklendiği gibi davranmasını sağlayarak dağıtımları (deployments) ve kritik sistemleri korur.

Performans

Oasis Network, hesaplamayı fikir birliğinden ayıran hızlı ve yenilikçi bir mimari kullanıyor. Bu yeni tasarım Oasis’i daha hızlı ve daha güçlü kılıyor; ayrıca geleneksel blockchain sistemlerindeki karmaşık hesaplama uygulamalarını da destekliyor.

Zengin Araç Takımları ve Kütüphaneler

Oasis’in geliştirdiği Yazılım Geliştirme Kiti (SDK; Software Development Kit), blockchain’e ilişkin kimi küçük farklılıkların çoğunu ortadan kaldırarak hizmet geliştirmeyi kolaylaştırıyor.

Ayrıca, kodlamanın derinliklerine inmek istiyorsanız, proje size düşük seviye blockchain özelliklerine erişmenizi sağlıyor.

Oasis gerçek dünya uygulamaları için geliştirilmiş bir platform. Desantralize (merkezi olmayan) Finans, Gizli Veri Analizi, DevOps (Nedir?), Uzaktan Cihaz Kontrolü, Tedarik Zinciri ve Makine Öğrenimi gibi…

Projeyle ilgili pek çok ayrıntı için TIKLAYINIZ.

Whitepaper ve videolar için TIKLAYINIZ.

Dawn Song; Kurucu ve CEO

Kaliforniya Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde profesör. İlgi alanları derin öğrenme ve güvenlik.

İlginizi çekebilir: Güncel Bitcoin Teknik Analizi: BTC’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

Bilgisayar sistemleri ve ağlarında yazılım güvenliği, ağ güvenliği, veritabanı güvenliği, dağıtık sistemler güvenliği, uygulamalı kriptografi, makine öğrenmesi gibi alanlar üzerinde çalışmaları var.

IBM ve Google dâhil pek çok kurum ve vakıftan burs ve ödülün de sahibi. Harika bir kariyeri var.

Bobby Jaros; Kurucu Ortak ve COO

İyi bir eğitim almış. Lookflow’un eski CEO’su. Bu proje Flickr’da görsel aramayı güçlendirmek için 2013 yılında Yahoo tarafından satın alınmış. Yahoo Labs, Goldman Sachs ve Nokia’da çalışmış.

Bu isimlerin dışında Noah Johnson ve Raymond Cheng de yine çok iyi kariyerleri olan başarılı insanlar. Oasis takımı gerçekten çok iyi.

Twitter’a giriş tarihleri Mart 2018. Takipçi sayıları 7140. İyi bir sayı.

Önemli Oasis City Dip Not:

Oasis Labs projesini altta görselini paylaştığım Oasis City (OSC token) ile karıştırmayınız.

vaha-şehir-osc-belirteci

Sonuç olarak iyi bir proje ve harika bir takım. Coinbase’de listelenmesi beni şaşırtmaz.

Oasis city web sayfası

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.