1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. O artık bir kripto milyarderi!

O artık bir kripto milyarderi!

O artık bir kripto milyarderi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin artık bir kripto milyarderi. Detaylar haberimizde.

O artık bir kripto milyarderi

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, artık bir kripto milyarderi. Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimindeki son artış, Buterin’in ETH varlıklarının toplam değerini 1 milyar doların üzerine çıkardı.

Etherescan’e göre, Buterin’in halka açık Ethereum adresi şu anda toplam değeri 1,05 milyar dolar olan 333.520 ETH’ye sahip. Buterin’in toplam net değeri, Ethereum fiyatındaki %300’den fazla yükselişin ardından bu yıl önemli ölçüde arttı.

Ethereum, son 24 saat içinde %10’dan fazla birdeğer kazandıktan sonra bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.200 doları gördü. Ethereum anlık olarak 3,131 dolardan işlem görüyor. Dünyanın en değerli ikinci kripto para birimi, 350 milyar dolarlık piyasa sınırını aştı ve Bank of America’dan daha değerli hale geldi. Ethereum balinaları, ETH’deki son sıçramanın ortasında transfer faaliyetlerini de hızlandırdı.

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Whale Alert, kripto borsası Binance’ten bilinmeyen bir dijital cüzdana bugün 50 milyon dolardan fazla değere sahip 16.323 ETH transferi gerçekleştiğini duyurdu.

Genel adreslerine kıyasla daha küçük Ethereum adresleri de buluna Vitalik Buterin sosyal projelere de destek verdiğini duyuruyor. Geçtiğimiz günlerde Covid-19 ile mücadele eden Hindistan için toplanan yardım fonuna 200 ETH bağışta bulunduğunu duyurmuştu.

Ethereum’un kurucu ortağı, Bitcoin, ETH ve diğer kripto para varlıkları hakkındaki görüşlerini açıklamaya da devam ediyor. Bu yılın başlarında Buterin, Ethereum’un yaklaşmakta olan ağ güncellemesinin ETH’nin ölçeklenebilirliğini artıracağını söyledi.

Ethereum şu anda 360 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 3.153 dolardan işlem görüyor. ETH’nin pazar hakimiyeti şu anda en yüksek seviyesi olan %16 civarında duruyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.