1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ethereum devleri geride bırakıyor!

Ethereum devleri geride bırakıyor!

Ethereum devleri geride bırakıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum haftaya yeni rekorlarla başladı. EHT piyasa değeri dev şirketleri geride bırakıyor. Detaylar haberimizde!

Ethereum devleri geride bırakıyor

Ethereum haftaya rekorla başladı. Bitcoin’den sonra kripto para piyasasının en büyüğü olan Ethereum bugün tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. Ethreum sabah saatlerinde 3,183 dolar ile ATH gerçekleştirdi. Ethereum’un piyasa değeri de büyümeye devam ediyor.

Coinmarketcap verilerine göre yazım anında Ethereum’un piyasa değeri yaklaşık 368 milyar dolar. Ethereum bu piyasa değeri ile birçok büyük şirketi geride bırakmış durumda.

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ethereum 2021 yılının başından bu yana %200’den fazla değer kazandı. Ethereum’un artan piyasa değeri geçtiğimiz haftalarda dünyanın en büyük şirketlerinden PayPal’ı geride bırakmıştı.

Infinite Market Cap’dan alınan verilere göre, ETH kısa süre önce Nestle, Procter & Gamble, PayPal ve Roche’un piyasa değerini aştı.

ethereum Ethereum devleri geride bırakıyor!
İnfinite Market Cap

Electric Capital’in raporuna göre günlük ETH aktif adres sayısı 100 binden fazla. Ethereum ağındaki günlük işlem hacmi ise 12 milyar dolar.

Ethereum temmuz ayında yapılacak olan Londra güncellemesinin ardından yüksek gaz fiyatları ve işlem ücretleri sorununu çözmeyi hedefliyor. Bu sayede Ethereum’un değer kazanması aktif adres sayılarının artması ve günlük işlem hacminin büyümesi hedefleniyor.

Ethereum’un EIP-1559 güncellemesinin ardından büyümesinin ivme kazanacağı değerlendiriliyor. JPMorgan geçtiğimiz günlerde Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterecek potansiyele sahip olduğunu ifade etmişti.

Kaynak