NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?

NFT
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 NFT’ler alınıp satılabilen dijital varlıklar. Artık NFT kiraya verebilir, kirayalabilir ya da kredi çekerek kira öder gibi NFT satın alabilirsiniz.

NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?

Kripto para alanında NFT’ler ile ilgili neredeyse her gün yeni bir inovasyonla karşı karşıya kalıyoruz. Son olarak, NFT’lerin kiraya verildiği ya da kiralandığı bir sistem üzerinde çalışılıyor.

The Crypto Show podcastinde konuşuan Travis Hoium, NFT’lerin dijital varlık olduklarını ve NFT teminat göstererek kredi çekebilmesi gerektiğini savundu.

Hoium, 1 milyon dolarlık NFT’em var ama evin yok, neden NFT’lerimi teminat göstererek ev kredisi alamayım; diye soruyor.

İlgili: NFT’nin yükselişi durdurulamıyor!

NFT

Hoium ayrıca, NFT’lerin kiraya verilmesi ya da kredi için teminat gösterilmesi kişiye bağlı olmalı olduğunu söylüyor. Hoium NFT’lerin kiraya verilmesi konusunda da şunları söylüyor:

Geçen yıl Bored Ape Club bir organizasyon düzenledi. Organizasyona yalnızca NFT’si olanlar davet edildi. Ya ben gidemezsem, ama arkadaşlarımdan biri de çok gitmek istiyorsa, bence bu durumda NFT’imi ona kiraya verebilmeliyim. Bence bunu göreceğiz hatta bunu düzenleyen bir platform bile kurulabilir.


İlgili: NFT Rehberi: Non Fungible Token (Değiştirilmez Token) nedir?

İlgili: DeFi mi NFT mi? Hangisi 1 numara olacak?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.