1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?

NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?

NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 NFT’ler alınıp satılabilen dijital varlıklar. Artık NFT kiraya verebilir, kirayalabilir ya da kredi çekerek kira öder gibi NFT satın alabilirsiniz.

NFT kiralamak ya da kira öder gibi NFT satın almak ister misiniz?

Kripto para alanında NFT’ler ile ilgili neredeyse her gün yeni bir inovasyonla karşı karşıya kalıyoruz. Son olarak, NFT’lerin kiraya verildiği ya da kiralandığı bir sistem üzerinde çalışılıyor.

The Crypto Show podcastinde konuşuan Travis Hoium, NFT’lerin dijital varlık olduklarını ve NFT teminat göstererek kredi çekebilmesi gerektiğini savundu.

Hoium, 1 milyon dolarlık NFT’em var ama evin yok, neden NFT’lerimi teminat göstererek ev kredisi alamayım; diye soruyor.

İlgili: NFT’nin yükselişi durdurulamıyor!

NFT

Hoium ayrıca, NFT’lerin kiraya verilmesi ya da kredi için teminat gösterilmesi kişiye bağlı olmalı olduğunu söylüyor. Hoium NFT’lerin kiraya verilmesi konusunda da şunları söylüyor:

Geçen yıl Bored Ape Club bir organizasyon düzenledi. Organizasyona yalnızca NFT’si olanlar davet edildi. Ya ben gidemezsem, ama arkadaşlarımdan biri de çok gitmek istiyorsa, bence bu durumda NFT’imi ona kiraya verebilmeliyim. Bence bunu göreceğiz hatta bunu düzenleyen bir platform bile kurulabilir.

İlgili: NFT Rehberi: Non Fungible Token (Değiştirilmez Token) nedir?

İlgili: DeFi mi NFT mi? Hangisi 1 numara olacak?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: