NFT Güzellik yarışmasında kainatın en güzel Tayland’lısı seçilecek!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NFT Güzellik yarışması  kainatın en güzel Tayland’lısının seçileceği yarışma olarak gündeme damga vurdu.

İlk NFT güzellik yarışması Tayland’da

 

  • Kainat Güzeli Tayland 2021, etkinliğin bir parçası olarak NFT’lerin yer aldığı ilk güzellik yarışması olacak.
  • Yarışma, kripto para birimi değişim platformu Bitkub ile işbirliği yaptı.
  • Anlaşma, hayranlara NFT koleksiyonları sağlayacak ve ayrıca yarışmanın kazananına dijital varlıklarda ödeme yapacak.

Bitkub Group, yarışmaya takas edilemez tokenler  (NFT’ler) getirmek için Miss Universe Tayland ile ortaklık kurdu.

 

Yaklaşan Miss Universe Tayland 2021 yarışması, yarışmanın bir parçası olarak NFT’leri ilk kullanan olacak yarışma olarak tarihe geçecek. Yarışma, “teknoloji dışı kullanıcılar” ile blockchain arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan bir Tayland kripto para borsası olan Bitkub Capital Group Holdings ile işbirliği yaptı. Borsa, çoklu kripto cüzdanlar sağlar ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanan bir sistem içeriyor.

 

Şimdi, Bitkub Group, NFT’ler ve dijital varlık çözümleri ile blockchain’i güzellik yarışmalarına getiriyor.

 


Bitkub, blockchain’i güzellik yarışmalarına getiriyor

 

Yapılan açıklamaya göre, COVID-19 pandemisinin ardından, Kainat Güzeli Tayland 2021 yarışması “kitleler için umut ve güven ışığı olma rolünü yeniden kurmayı ve aynı zamanda “kavramıyla inancı güçlendirmeyi” hedefliyor. Tutkunun Gücü”. Yarışmanın galibi, İsrail’in Eilat kentinde düzenlenen Kainat Güzeli 2021’de ülkesini temsil etmeye devam edecek.

 

Bitkub Group, yarışamacılara  kendilerini kripto para birimi ve blockchain teknolojisi konusunda eğitmek için Bitkub Akademisine ücretsiz erişim sağlayacak. Ek olarak Bitkub, yarışmaya katılan her katılımcının tahsil edilebilir ticaret kartları aracılığıyla NFT’leri yarışmacıların hesaplarına ekleyecek. Kazanan, ödül ödemelerinin bir parçası olarak dijital varlıklar da alacak.

NFT Güzellik yarışması NFT Güzellik yarışmasında kainatın en güzel Tayland'lısı seçilecek!

Bitkub Capital Group Holdings Co., LTD.’nin Kurucusu ve Grup CEO’su Topp Jirayut Srupsrisopa yaptığı açıklamada, işbirliğinin “tutkunun kişinin hayatını ve dünyayı değiştiren güçlü bir itici güç olabileceğine dair güçlü inancımızla örtüştüğünü” söyledi. Ve her zaman daha iyisi için, Bitkub Group’un blockchain teknolojisinin dünyada devrim yaratacağına inandığını belirtti.

Kadınların toplumdaki yeteneklerini ve rollerini destekleyen on milyonlarca izleyici birikimine sahip prestijli bir eğlence platformu olan Kainat Güzeli Tayland ile ortaklığın, toplumda değişim yaratmaya yönelik işbirlikçi çaba için olumlu bir yön olduğunu, umut ve ilhamı tutuşturmak için halkın sesi olmanın kendileri için gurur verici olduğunu söyledi.

Kraliçe, Miss Universe Tayland tacının yanında , Bitkub Chain’in ilk oyna-kazan oyunu olan ‘Morning Moon Village’da sınırlı sayıda bir NFT’ye de sahip olacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
NFT Güzellik yarışmasında kainatın en güzel Tayland’lısı seçilecek!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.