fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarının en popüler altcoinlerinden NEO için güncel NEO teknik analizi, NEO/USD paritesi ve NEO fiyat grafiği için lütfen haberimizin içeriğine bakınız.


Güncel NEO teknik analizi

Top 20’nin önemli aktörlerinden olan NEO yazının kaleme alındığı saatte 17.90 dolardan işlem görüyor. 460 milyon dolarlık piyasa büyüklüğüne sahip olan NEO, CoinMarketCap sıralamasında 19’uncu sırada yer alıyor.

NEO, tüm zamanların rekorunu 15 Ocak 2018’de 197 dolarla kırdı. 2020 yılının rekorunu ise 18 Eylül 2020’de 26 dolar ile gördü. Toplam arz miktarı 100 milyon olan NEO’nun piyasaya sürülen toplam miktarı 70 milyon adet. Piyasaya sürülmeyi bekleyen 30 milyon adet NEO bulunuyor.

Lütfen Bkz: Güncel NEO coin rehberi: NEO coin nedir, NEO yatırımı nasıl yapılır, uzmanların NEO coin fiyat tahmini ve yorumları

Aşağıdaki grafikte NEO/USD paritesindeki canlı fiyat değişimini görüyoruz.

Aşağıdaki grafikte 4 saatlik NEO fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Spot fiyatlar 50 dönemlik hareketli ortalama seviyesinin altında 100 dönemlik hareketli ortalama seviyesinin ise üstünde hareket ediyor. 18 dolar seviyesinde NEO/USD paritesi için bir direnç seviyesi oluşuyor. Bu seviye aşılırsa bir sonraki direnç seviyesi ise 20 dolarda NEO boğalarını bekliyor.

NEO teknik analizi Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

4 saatlik fiyatlardan oluşan zirve değerleri birleştirdiğimizde karşımıza negatif bir trend çıkıyor. Son günlerde NEO/USD paritesi bu trendi kırmaya çalışıyor. RSI değerlerinin aşırı alım bölgesine yaklaşması, NEO’nun 18-20 dolar aralığındaki direnci kırmadan kısmi bir düzeltme yaşayabileceğini gösteriyor.

Aşağıdaki grafikte ise saatlik NEO/USD paritesindeki değişimi görüyoruz. 4 saatlik fiyatların aksine karşımıza yükselen bir trend çıkıyor. NEO/USD paritesi bu trendi alttan zorluyor. Kısa vadede artan MACD değerleri kısmen de olsa yatırımcılara güven veriyor.

NEO teknik analizi Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiğiSaatlik fiyatlar, 50 saatlik hareketli ortalama seviyesinde ve 200 saatlik hareketli ortalama seviyesinin üstünde işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: