BTC : 82262 ₺ ETH : 1.854 ₺ XRP : 45.85 ₺ LTC : 7.667 ₺ USDT : 353.3 ₺ XLM : 0.2411 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Piyasası
  3. Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği
0

Kripto para piyasalarının en popüler altcoinlerinden NEO için güncel NEO teknik analizi, NEO/USD paritesi ve NEO fiyat grafiği için lütfen haberimizin içeriğine bakınız.


Güncel NEO teknik analizi

NEO teknik analizi, kripto paranın kısa ve orta vadeli önemli direnç seviyelerine doğru yükselerek buraları test edebileceğini gösteriyor. Söz konusu dirençler 8.30 dolar seviyesi yakınında.

NEO orta vadeli fiyat trendi

NEO, diğer TOP coinler ile birlikte bu haftanın ilk işlem günlerinde yükselişe geçen kripto paralardan. NEO geçen ay 3.90 dolarda güçlü bir destek bulduktan sonra yükselmeye başlamıştı.

Fiyat kısa süre önce haftalık grafiklerde lower lows hareketler yapıyordu. Bu da orta vade için pozitif bir işaret.

koinmedya_brave

NEO fiyat analizi ne gösteriyor? Kripto para piyasası genelinde pozitif bir hava esiyor ve NEO da ayın en iyi seviyelerine doğru yükseliyor.

NEO fiyat analizi ne gösteriyor? NEO günlük grafiği

NEO fiyat analizi ayrıca şunu gösteriyor. Alıcılar büyük baş ve omuzlar formasyonunun boyun bölgesini test edebilir. Burası yaklaşık 8.30 dolar seviyesi civarında.

Söz konusu formasyonun boyun bölgesinin üzerinde kazanımlar 9.60 dolar direncine doğru bir ralli tetikleyebilir. 9.60 dolar önemli bir seviye. Çünkü NEO/USD paritesini kilit 200 günlük hareketli ortalaması burada bulunuyor.

NEO fiyatı ise bu yıl 8 Mart’tan bu yana trend belirleyici olan bu 200 günlük hareketli ortalamanın altında sıkışıp kaldı.

İlgili – Dikkat! NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı

NEO kısa vadeli fiyat trendi

Şimdi de kısa vade için NEO fiyat analizine bakalım. 7.55 doların üzerinde işlem gören kripto para kısa vade için boğa görünümüne sahip.

Dört saat grafiği, geniş bir fiyat kanalının oluştuğunu gösteriyor. Kanalın üst kısmı 8.30 dolar seviyesi civarında.

NEO fiyat analizi ne gösteriyor? Kripto para piyasası genelinde pozitif bir hava esiyor ve NEO da ayın en iyi seviyelerine doğru yükseliyor.

NEO fiyat analizi ne gösteriyor? NEO 4 saat grafiği

Öyle görünüyor ki kısa ve orta vadeli analizler aynı şeye işaret ediyor. Her iki analiz de yükselişin önünde 8.30 dolar kilit direnç seviyesi var.

Şuna da dikkat çekmek önemli. Yükselen kanal genellikle fiyatın bir aralığa bağlı hareket edeceğine işaret ediyor. Yine de buradan ayı bir kırılma ile çıkış olabilir.

İlgili – NEO gizlilik konseptine mi kayıyor?

NEO teknik özet

Teknik analizler şunu gösteriyor. NEO boğaları yakında 8.30 dolar direncini test etmek için yola çıktı. NEO/USD şu an yükselen kanalda işlem görüyor.

Kaynak

Etiketler: