1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Güncel NEO teknik analizi, NEO Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarının en popüler altcoinlerinden NEO için güncel NEO teknik analizi, NEO/USD paritesi ve NEO fiyat grafiği için lütfen haberimizin içeriğine bakınız.


Güncel NEO teknik analizi

Bir zamanların Top 20’nin önemli aktörlerinden olan NEO yazının kaleme alındığı saatte 50 doların altında işlem görüyor. Bir zamanlar Ethereum’a en büyük rakip gösterilen ve an itibariyle rakiplerinden baya geride kalan, yine de 3,460 milyon dolarlık piyasa büyüklüğüne sahip Çin merkezli smart contract projesi NEO, CoinGecko sıralamasında yazının kaleme alındığı an itibariyle 53’üncü sıraya gerilemiş durumda.

NEO, tüm zamanların rekorunu 15 Ocak 2018’de 197 dolarla kırdı ve henüz bu rekorunu egale etmiş durumda değil. Toplam arz miktarı 100 milyon olan NEO’nun piyasaya sürülen toplam miktarı 70.5 milyon adet. Piyasaya sürülmeyi bekleyen 29.5 milyon adet NEO daha bulunuyor.

Lütfen Bkz: Güncel NEO coin rehberi: NEO coin nedir, NEO yatırımı nasıl yapılır, uzmanların NEO coin fiyat tahmini ve yorumları

Aşağıdaki grafikte NEO/USD paritesindeki canlı fiyat değişimini görüyoruz.

Aşağıdaki grafikte günlük bazda NEO fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Neredeyse tüm kriptoların rekor üstüne rekor kırarak karşıladığı 2021 yılında kripto para için pek iç açıcı geçmediğini görüyoruz.

Kripto para 1. döngüsünü tamamlamış durumda. Bitcoin fiyatının30 bin dolar seviyesine gerilediği ve piyasanın kar alımına gittiği zaman diliminde NEO, 140 dolardan 24 dolara kadar inanılmaz bir düşüş gerçekleştirdi. Diğer kriptolarda çok büyük düşüş yaşamasına rağmen yukarı yönlü düzeltme dalgasında kayıplarının %80 oranında geri telefi etti, bazıları da bu süreçte rekorlarını egale ettiler.

 

neousdt

Toparlanmanın istenilen ölçüde olmamasından, NEO’ya karşı giderek ilginin kaybolduğu sonucuna ulaşabiliriz.  Şu anki görüntü, kripto paranın 2. dalgasının C dalgasını tamamlamak için tekrar en azından A seviyesini test edeceği yönünde. A seviyesi üste belirttiğimiz üzere 24 dolar seviyesinde.

NOT: Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: