1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Monetha (MHT) rehberi: MHT coin nedir? MHT coin-haber-yorum ve analiz

Güncel Monetha (MHT) rehberi: MHT coin nedir? MHT coin-haber-yorum ve analiz

Güncel Monetha (MHT) rehberi: MHT coin nedir? MHT coin-haber-yorum ve analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Monetha (MHT) coin nedir? Özellikle E-ticarette güven güven geliştirmek oldukça zor ve maliyetlidir. Monetha ekibi, hem alıcılara hem de satıcılara odaklanan ve sahteciliği ortadan kaldıran bir platform geliştiriyor.


Monetha (MHT) Coin Nedir? Yatırım Yapılır mı?

monetha-mht-coin-nedir

Blockchain teknolojisinin olumlu bir şekilde kullanılabileceği birçok yolu vardır. Monetha örneğinde, ticaret için küresel bir güvenilir itibar ekosistemi kurmak istiyorlar. Bu, hem alıcılar hem de satıcılar için faydalıdır; çünkü satın alma sırasında belirsizlik ihtiyacını ortadan kaldırır ve insanların önceki deneyimlerini saydam bir şekilde değerlendirmelerini sağlar.

Monetha (MHT) Nasıl Çalışıyor

Dünyanın her yerindeki tüccarların bu günlerde pek çok kritik sorunla karşı karşıya gelmediğini kimse inkar edemez. Şu anda asıl sorun güven ve itibar biçiminde geliyor. Güven oluşturmak zor ve sadece merkezi olarak kontrol edilen pazarlara uygulanıyor gibi görünüyor. Monetha örneğinde, merkezileştirilmiş unsur tamamen kaldırılacak ve akla gelen tüm platformlarda bir itibar sistemi devreye girecek.

Monetha (MTH) Review: Decentralised Reputation Management

Ayrıca, Monetha Coin pahalı ve uzun ödeme süreçlerini ele almayı amaçlamaktadır. İşlemlerin yanı sıra ücretlerin hesaba katılması için gereken bir düzineden fazla adımla, bu sürecin tamamının basitleştirilebileceği açıktır. Özellikle mobil ödeme söz konusu olduğunda tüccarlar için basit bir çözüm yoktur. Monetha’da bunu değiştirmek istiyor.

Monetha‘nın merkezi olmayan güven ve itibar çözümü, Ethereum’un akıllı sözleşme teknolojisini kullanarak mobil ödemeleri gerçekleştirebilir. Bu şekilde, bu ödemeler daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde kabul edilebilir.

Monetha kurucu ekibi:

Andrej Ruckij: Linedin

Eric Duprat: Linedin

Kellogg N. Fairbank: Linedin

monetha Güncel Monetha (MHT) rehberi: MHT coin nedir? MHT coin-haber-yorum ve analiz

MTH Coin Nedir?

monetha Güncel Monetha (MHT) rehberi: MHT coin nedir? MHT coin-haber-yorum ve analizMonetha kendi para birimi MTH tokenidir. Tüccarlar,% 0,5’lik bir işlem ücreti ödeyecekler; bunun% 0.5’i, tüm Monetha token sahipleri için bir kupon ödülü olarak cüzdanlarına gidecek. Ayrıca, MTH tokenleri şeklinde işlem değerinin% 0,2’si ile kullanıcıları ödüllendiren bir sadakat programı olacaktır.

Monetha’nın  (MTH) Yol Haritası

monetha-roadmapHer şey planlandığı gibi giderse, bu ayın sonuna kadar başlatılan Monetha ürününün ilk versiyonunu göreceğiz. Bunun üzerine, ekip, ürünlerini geliştirmek, genel marka bilinirliğini artırmak ve organizasyonu hedef pazarlarda oluşturmak için daha fazla geliştiriciyi işe almaya odaklanacak. Tüm bu gelişmeler çok fazla iş ve çaba gerektirecektir, ancak bunların hepsi yol haritasına göre önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşmelidir.

Monetha detaylı  roadmap için tıklayınız

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.