1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Milyon dolarlık AŞK !

Milyon dolarlık AŞK !

Milyon dolarlık AŞK !
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyon Dolarlık Bitcoin gelecek için hedef olarak düşünülüyorsa, buna ulaşmasını kim veya ne sağlayabilir?

Gelecekte 1 milyon dolarlık fiyatlı bitcoin almak ister misiniz?

 

HODL, Bitcoin için Bitcoin’i sevmektir, felsefesini baz alıyor. Ve aşk, bu dünyaya uğrunda yerleştiğimiz birincil deneyim olduğundan, rüzgardaki polen gibi yayılmalıdır.

 

Çevrenizdeki insanları gerçekten seviyorsanız, onları Bitcoin hakkında eğitmeniz gerekir. Yaşadığımız fiat standardının doğrudan bir sonucu olan olumsuz bir olay her gerçekleştiğinde, onlara bunun hatırlatılması gerekir. Bilgi güçtür ve çökmekte olan bir para sistemine sahip bir toplumda güç, sevdikleriniz için istikrarı korumanın anahtarıdır. Bu yüzden daha bilinçli toplum daha refah toplum demektir.

 

Bitcoin’in önemli bir yararı, sahibine ödül yoluyla değerlerini gösterme yeteneğidir, böylece Bitcoin’e sahip olanları bu değerlerin daha da farkında olmaya teşvik eder. Podcast’ler, makaleler ve iletişim yoluyla bilgi toplamak, birçok Bitcoincinin uzaydaki yolculuğunun merkezinde yer alır, ancak bu bilgi kendine saklanmadan paylaşılmalıdır.

 

Bitcoin’i anladıktan sonra, onu paylaşma, tanıtma ve savunma sorumluluğu Bitcoiner’ın içinde yer almalıdır. Karışıklık ve kaosun ateşlerinin ortasında, gerçeğin ve yönlendirmenin güçlü kaleleri olabiliriz. Amaca yönelik olarak, perakende yatırımcılar, Bitcoin’de devam eden yatırım ve büyümenin olumlu geri bildirim döngüsünü basitçe gösterebilirler. İnsani yardımlarla ilgilenenler, keşfedilecek geniş bir bilgi dünyası olduğunu bilirler. Ve teknoloji tutkunları için Bitcoin ile yapılabileceklerinin sınırsız olasılığı vardır.

 

Ama sonunda, bitcoin mesajını başkalarına iletmek zaten taraftarlarına düşüyor. Henüz ulaşılmamış olanlara ulaşmak, onları eğitmek ve güçlendirmek için ortak bir çaba gerekir. Ve bu çabayla, Bitcoin’i kitlelere gerçekten getirebiliriz, benimsenmeyi artırabilir ve bitcoin fiyatını yükseltebiliriz. “Sayı artışı” teknolojisi olarak bilinen kendi kendini ödüllendiren döngü bizi hiperbitcoinizasyona doğru sürüklemeye devam ettikçe, bu da ilgiyi daha da artıracak.

 

Perakende yatırımcılar, Bitcoin’i başkalarına gösterme çabalarıyla bizi 1 milyon dolarlık bir bitcoin fiyatına daha erken götürme yeteneğine sahipler veya yoksa bitcoin kendini ilerletecek. Kısacası her iki durumda da milyonluk Bitcoin fiyatına hazır olun.

Kaynak 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.