Loading...
btc
BTC
1.38%
Bitcoin
64.695,42 USDT
eth
ETH
3.04%
Ethereum
3.149,26 USDT
bch
BCH
8.33%
Bitcoin Cash
516,30 USDT
xrp
XRP
4.91%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
5.35%
Litecoin
85,18 USDT
bnb
BNB
2.94%
Binance Coin
570,24 USDT
sol
SOL
5.47%
Solana
150,30 USDT
avax
AVAX
9.85%
Avalanche
38,08 USDT
ada
ADA
7.79%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
7.97%
Poladot
7,21 USDT
doge
DOGE
3.69%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
12.73%
Shiba Inu
0,00 USDT

Milyon dolarlık AŞK !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyon Dolarlık Bitcoin gelecek için hedef olarak düşünülüyorsa, buna ulaşmasını kim veya ne sağlayabilir?

Gelecekte 1 milyon dolarlık fiyatlı bitcoin almak ister misiniz?

 

HODL, Bitcoin için Bitcoin’i sevmektir, felsefesini baz alıyor. Ve aşk, bu dünyaya uğrunda yerleştiğimiz birincil deneyim olduğundan, rüzgardaki polen gibi yayılmalıdır.

 

Çevrenizdeki insanları gerçekten seviyorsanız, onları Bitcoin hakkında eğitmeniz gerekir. Yaşadığımız fiat standardının doğrudan bir sonucu olan olumsuz bir olay her gerçekleştiğinde, onlara bunun hatırlatılması gerekir. Bilgi güçtür ve çökmekte olan bir para sistemine sahip bir toplumda güç, sevdikleriniz için istikrarı korumanın anahtarıdır. Bu yüzden daha bilinçli toplum daha refah toplum demektir.

 

Bitcoin’in önemli bir yararı, sahibine ödül yoluyla değerlerini gösterme yeteneğidir, böylece Bitcoin’e sahip olanları bu değerlerin daha da farkında olmaya teşvik eder. Podcast’ler, makaleler ve iletişim yoluyla bilgi toplamak, birçok Bitcoincinin uzaydaki yolculuğunun merkezinde yer alır, ancak bu bilgi kendine saklanmadan paylaşılmalıdır.

 

Bitcoin’i anladıktan sonra, onu paylaşma, tanıtma ve savunma sorumluluğu Bitcoiner’ın içinde yer almalıdır. Karışıklık ve kaosun ateşlerinin ortasında, gerçeğin ve yönlendirmenin güçlü kaleleri olabiliriz. Amaca yönelik olarak, perakende yatırımcılar, Bitcoin’de devam eden yatırım ve büyümenin olumlu geri bildirim döngüsünü basitçe gösterebilirler. İnsani yardımlarla ilgilenenler, keşfedilecek geniş bir bilgi dünyası olduğunu bilirler. Ve teknoloji tutkunları için Bitcoin ile yapılabileceklerinin sınırsız olasılığı vardır.

 

Ama sonunda, bitcoin mesajını başkalarına iletmek zaten taraftarlarına düşüyor. Henüz ulaşılmamış olanlara ulaşmak, onları eğitmek ve güçlendirmek için ortak bir çaba gerekir. Ve bu çabayla, Bitcoin’i kitlelere gerçekten getirebiliriz, benimsenmeyi artırabilir ve bitcoin fiyatını yükseltebiliriz. “Sayı artışı” teknolojisi olarak bilinen kendi kendini ödüllendiren döngü bizi hiperbitcoinizasyona doğru sürüklemeye devam ettikçe, bu da ilgiyi daha da artıracak.

 

Perakende yatırımcılar, Bitcoin’i başkalarına gösterme çabalarıyla bizi 1 milyon dolarlık bir bitcoin fiyatına daha erken götürme yeteneğine sahipler veya yoksa bitcoin kendini ilerletecek. Kısacası her iki durumda da milyonluk Bitcoin fiyatına hazır olun.

Kaynak 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.