1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Michael van de Poppe’ye göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Michael van de Poppe’ye göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Michael van de Poppe’ye göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, yeni bir ralliye başlayacağını öngördüğü altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Michael van de Poppe’ye göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, Twitter’da takiçileri ile ralli beklediği altcoinleri paylaştı. Analist, 540,000 takipçisi için kendi sayfasında paylaştığı analizlerde Aave’nin yeni bir ralliye hazırlandığını belirtti.

İlgili: Aave nedir, geleceği nasıl?

Tüm zamanların en yüksek değeri olan 666 doları 18 Mayıs 2021’de gören kripto para o zamanki değeri ile kıyaslandığında değerinin %56,27’sini kaybetmiş durumda. Aave, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 292,15 dolardan işlem görüyor. Altcoinin toplam piyasa değeri 3,931 milyar dolar. Bu değer ile ekosistemin en değerli 45.varlığı. Aave 2021 yılının başından bu yana %256 değer kazandı. Poppe, Aave’nin düşüşten bu yana yeni bir desteğe tutunduğunu ve artık ralliye hazır olduğunu belirtti.

altcoin Michael van de Poppe’ye göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

İlgili: Aave fiyat tahmini

Michael van de Poppe, 2022 yılının DeFi için önemli bir yıl olacağını ve DeFi paralarının dikkatle izlenilmesi gerektiğini savunuyor ve AAVE, CRV ve YFI’nin radarında olduğunu olduğunu vurguluyor.

İlgili: YFI fiyat tahmini

Poppe’un radarındaki bir diğer kripto para ise Vechain (VET). Van de Poppe, VeChain’in Bitcoin çiftine (VET/BTC) baktığını ve 0,0000018 BTC (0,09 dolar) civarında bir alım fırsatı gördüğünü söyledi. Bu noktanın kırılması durumunda bir boğa koşusunun başlayacağını vurguladı.

İlgili: VET fiyat tahmini

Analistin radarındaki Vechain (VET) son 24 saat içerisinde %7,82 değer kazanarak 0,10 dolara yükseldi. VET’in toplam piyasa değeri 6,5 milyar dolar. Kripto para 2021 yılının başından bu yana %402 değer kazandı. VET, ekosistemin en değerli 31. varlığı.

altcoin Michael van de Poppe’ye göre bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Kaynak