1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Metaverse ETP coin Nedir? ETP Geleceği Nasıl?

Metaverse ETP coin Nedir? ETP Geleceği Nasıl?

Metaverse ETP coin Nedir? ETP Geleceği Nasıl?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Metaverse ETP coin nedir sorunuzu duyar gibiyim. Bu nedenle ETP coini koinmedya.com ekibi olarak sizler için araştırdık.


Metaverse ETP coin Nedir?

Piyasada geliştirilen birçok kripto para birimi halihazırda var olan kripto para birimlerine çok benzediği için popüler olamıyor. İşte tam da bu noktada Metaverse ETP coin özgünlüğüyle ön plana çıkıyor.

Metaverse ETP dijital varlıkların yanı sıra dijital kimlikleri de ele alarak finans alanında devrim yapmayı amaçlayan bir kripto para blockchain platformu. Dijital kimlikler ve dijital varlıklarda olduğu gibi özgünlüğü de bir değer deposuyla sağlamayı hedefliyorlar.

Bu projenin arkasındaki temel fikir oldukça dikkat çekici. Birebir etkileşimden daha çok online iletişimi tercih eden insan sayısı arttıkça dijital kimlikler üzerinden yepyeni bir ekonomik modelin ortaya çıkacağını düşünüyorlar. Yani bilgi kaynağı olan internetin gelecekte değer kaynağına dönüşeceğine inanıyorlar.

“Değer kaynağı internet” kulağa heyecan verici geliyor!

ETP tokenleri

Metaverse ETP coin nedir sorusuna cevap ararken en ilgi çekici noktalardan birisi de ETP tokenlerinin isminin çok önemli bir termodinamik prensibinden ilham aldığını öğrenmek oldu; Entropy. Entropi, fizikte bir sistemin mekanik işe çevrilemeyecek termal enerjisini temsil eder. Bir sistemdeki rastgelelik ve düzensizliği ölçer.

ETP tokenleri de ağırlıklı olarak Metaverse ETP Blockchain ekosisteminde değerlidir. Dolayısıyla içsel bir değeri yoktur. Fakat kullanıcıların yanlış yönetiminin sonucunda ETP tokenleri kazara kaybolursa piyasada dolaşan ETP tokenlerinin sayısı azalacağından fiyatı artacaktır.

ETP verileri

Coinmarketcap verilerine göre Metaverse ETP coinin yazı yazıldığı esnada piyasa değeri 166.506.249 dolar ve fiyatı 3.20 dolar. Dolaşımda olan ETP token sayısı 51.981.619 ETP ve günlük işlem hacmi ise son 24 saatte 6.454.514 dolar.

Kripto paraların piyasa değerlerine göre yapılan sıralamada Metaverse ETP 45. sırada bulunuyor.

ETP geleceği nasıl?

Metaverse ETP Blockchain platformunun çok yenilikçi ve gelecekçi bir yapıya sahip olması kripto para platformunda uzun vadeli yatırımlar için tercih edilmesine neden olabilir. Kripto dünyasında bunun gibi yüksek tecrübeli bir ekibe ve başarılı bir yol haritasına sahip projeler nadir oluyor. Bu nedenle kripto para meraklıları için ETP tokenleri iyi seçeneklerden birisi olabilir.

Kripto paraları incelediğimiz yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

En güncel ve en kapsamlı kripto para haberleri için tıklayın.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: