1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Lark Davis: Bu 4 coin milyoner yapar!!

Lark Davis: Bu 4 coin milyoner yapar!!

Lark Davis: Bu 4 coin milyoner yapar!!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Lark Davis, 4 gaming altcoinin yakın zamanda yeni milyonerler doğuracağı görüşünde.

Lark Davis: Bu 4 coin milyoner yapar!!

Youtube videoları ve Twitter paylaşımları ile çıkan kripto analist ve fenomeni Lark Davis 472 bin abonesine yatırım yapılacak 4 gaming altcoini sıraladı.

Lark Davis ilk olarak gaming çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyleyerek sözlerine başlıyor. Davis, dünyanın en büyük oyun şirketlerinin kripto gaming sektörüne girmeye başladıklarının altını çiziyor.

Lark Davis’in ilk öne çıkardığı platform GUILDFi (GF) coin.

Guildfi aslında bir gaming platformu değil. Ancak Guildfi oyuncuların ya da kullanıcıların çok daha kolayca gaming platformlarına bağlanmalarını, oyunlara katılmalarını sağlayan bir aracı platform.

ikinci coin, Blockchain Space (GUILD). Blockchain space, play-to-earn platformları için bir metaverse altyapı sağlayıcısı.

Blockchain Space oldukça erken bir aşamada. Platform oyun platformlarına ve kullanıcılara altyapı hizmeti vermeye hazırlanıyor.

Lark Davis’in öne çıkardığı üçüncü coin bir play-to-earn kripto oyun platformu, Polygonum Online (POG).

Polygonum Online, zombilerin işgaline uğramış dünyada bir hayatta kalma oyunu.

Lark Davis kendisinin de büyük bir “zombi hayatta kalma oyunları” hayranı olduğunu söylüyor.

Platform şu anda alpha testing aşamasında. Oyun yakında staking opsiyonunu da sunmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde arazi alımı gibi pasif gelir imkanlarının da olduğunu söyleyen Davis, erken dönem yatırımcılarının kar edeceği görüşünde.

Whitepaper Browser Version - DECIMATED

 

Davis’in son coini Decimated (DIO). Decimated piyasa girmeye hazırlanan yeni oyunlardan biri. Grafikleri öne çıkan oyun uzun süredir geliştirme aşamasında.

Lark Davis bu oyunun çok popüler olma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Henüz DIO token satışa çıkmış değil. Ancak ekip şu sıra bir airdrop düzenliyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tuUlagOJib0&t=2s
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.