fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kripto sektöründen nasıl iş bulunur?

Kripto sektöründen nasıl iş bulunur?

Kripto sektöründen nasıl iş bulunur?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto Para ve Blockchain sektörü kısa sürede çok hızlı büyüme gösterdi. Fakat buna paralel sektörün ihtiyacı olan yetişmin eleman malesef mevcut değil.

Bugünlerde patlama yapan ve her gün bir yenisi eklenen projeler işlerinin her aşaması için asgari de olsa sektörel ve alansal bilgi ve tecrübeye sahip çalıştıracak eleman arıyorlar.

Sektörün ne kadar karlı olduğu düşünüldüğünde muadillerine göre iyi kazançlar verdiği görülüyor. Tabiki önemli olan bu pozisyonların ve projelerin devamlılığı ve kalıcığılı olması. Fakat sektörün geleceği düşünüldüğünde her hangi bir projede her hangi bir pozisyonda böyle gelecek vadeden bir sektörde tecrübe kazanmak da çalışma anında tam karşılığı alınamasa da gelecek için iyi bir yatırım denilebilir.

Siz de bu sektörde iyi bir yer edinmek istiyorsanız tecrübesiz yetiştirişmek üzere alınacak intern elemandan uzman yazılımcıya kadar her türlü pozisyonun yer aldığı sitede kendinize uygun bir pozisyon mutlaka bulabilirsiniz.

Ülke ve şehir bazlı olarak düzenlenmiş olan sitede bazı pozisyonları aşağıda görebilir tüm pozisyonlara sitesinde ulaşabilirsiniz

Siteye ulaşmak için TIKLAYINIZ.

koinmedya_paradex

Browse jobs by categories

Browse jobs by skills

Browse jobs by top locations

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.