okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.03%
Bitcoin
68.417,57 USDT
eth
ETH
0.06%
Ethereum
3.847,16 USDT
bch
BCH
0.03%
Bitcoin Cash
470,54 USDT
xrp
XRP
0.13%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.06%
Litecoin
83,48 USDT
bnb
BNB
0.09%
Binance Coin
602,20 USDT
sol
SOL
0.1%
Solana
168,86 USDT
avax
AVAX
-0.1%
Avalanche
36,98 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.08%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
0.21%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
0.25%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kripto piyasalarda iki önemli yatırım hamlesi!

kripto piyasalarda yatırım
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Solana ve Coinshare’de ayrı ayrı iki önemli kripto para yatırım hamlesi geldi. İki proje de yeni açılımlarla rakiplerinden ayrışmaya çalışıyor.


Kripto piyasalarda iki önemli yatırım hamlesi!

Serbest piyasa koşullarının en yalın yaşandığı piyasalardan birisi de hiç şüphesiz kripto para piyasaları. Bu piyasalara giriş ve piyasalardan çıkışta herhangi bir engel yok. Oldukça dinamik olan bu piyasalara vizyonu olan bir proje girdiğinde hızlı biçimde yükseliyor. Top 10’da listelen kripto paralara şöyle bir baktığımızda çok hızlı bir değişimin olduğunu görüyoruz. Bu değişimde rekabet etkili oluyor.

Ethereum’a alternatif projeler, piyasanın direkt ilgisini çekiyor ve hızlı biçimde yatırım toplayabiliyor. Bu projelere örnek olarak Cardano, Solana ve Polygon’u verebiliriz. Solana (SOL), akıllı sözleşmelere ve DeFi (merkezsiz finans) platformlarına ev sahipliği yapabilecek bir ağ geliştirdi. Yeni DeFi’lere davet çıkarıyor.

Lütfen Bkz: Her ADA yatırımcısı bakmalı: Cardano 5 yıllık planlarını paylaştı!

Solana ağında faaliyet gösteren Solrise isimli DeFi platformu 3.4 milyon dolarlık yatırım ile yola koyuldu. Bu yeni DeFi platformunu fonlayan şirketler arasında şunlar dikkat çekiyor: Alameda Ventures, Delphi Digital and CMS Ventures. Jump Capital, Parafi Capital, DeFi Alliance, Reciprocal Ventures ve Skyvision Capital. Solrise, DeFi merkezli sunduğu finansal çözümleri kurumsal firmalara ulaşılabilir hale getirmeye çalışıyor.

Solana yazının kaleme alındığı saatte 34 dolar bandında işlem görüyor ve CoinMarketCap’te 13’üncü sırada yer alıyor.

kripto piyasalarda yatırım Kripto piyasalarda iki önemli yatırım hamlesi!

İkinci yatırım haberimiz ise başka bir coğrafyadan. Avrupa’nın en büyük kripto fon şirketi CoinShare, Alon Howard’ın Elwood şirketinden ETP indeksini satın aldı. CoinShare, Blockchain Equity UCITS ETP’ye 17 milyon dolarlık ödemede bulundu. Elwood şirketi blockchain tabanlı ETP’leri piyasaya sürüyor ve şirket 1 milyar doların üzerindeki fonu yönetiyor.

Blockchain şirketlerinin hisse senetleri üzerinden çıkartılan ETP’ler (Borsa Ürünleri) Börse Stuttgart ve Londra Borsası gibi büyük borsalarda işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.