Bu 7 kripto para yatırımcısına Coinbase’den büyük müjde!

Morgan Stanley yöneticisi kriptonun kaderini yorumladı: Kripto para alın, çünkü....
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu 7 kripto para yatırımcısı için Coinbase’den güzel haber! Dünyanın en popüler ve en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase, platformuna yeni kripto paralar ekledi.

Coinbase’den 7 kripto para yatırımcısı için güzel haber!

San Francisco merkezli kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase, toplamda 7 yeni dijital varlık projesini listelediğini açıkladı.

Bu 7 kripto para yatırımcısına Coinbase'den büyük müjde!

Dünyanın en popüler ve en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase, platformuna yeni kripto paralar ekleyerek büyüyen kripto ekosistemine ayak uydurmaya çalışıyor.

Tabii ki, her ay piyasaya yüzlerce yeni kripto para birimi sürüldüğü için, Coinbase’in işi baya zor. Çünkü en güvenilir kripto para borsası olarak anılan Coinbase, listeleyeceği coinleri titizlikle seçiyor.

Platform, desteklemeyi düşündüğü kripto paraları önceden incelemeye tabi tutuyor ve platform için faydalı olacağına karar verdiği kripto paralara yer veriyor.

İşte Coinbase’in listelediği kripto paralar!

17 Şubat’ta kripto para birimi borsası, platformuna bir dizi yeni varlık eklediğini açıkladı. Ve daha önce takibe aldığı projeleri listelediğini açıkladı.

Şubat 2022’de Coinbase borsasına eklenen yeni kripto paralar:

 • Pawtocol (UPI)
 • Loom Network (LOOM)
 • Aventus (AVT)
 • Render Token (RNDR)
 • Quantstamp (QSP)
 • Bonafida (FIDA)
 • Orca (ORCA)
Morgan Stanley yöneticisi kriptonun kaderini yorumladı: Kripto para alın, çünkü....

Coinbase, platformuna eklediği en son varlıkları Coinbase Assets Twitter hesabından paylaşıyor. Özellikle borsa, teknik standartları karşılayan ve mevcut yasalara uygun olan dijital varlıklara destek sunmayı amaçlıyor.


Coinbase, dijital varlıkları “Digital Asset Framework” olarak adlandırdığı kriterlere göre değerlendiriyor. Bu kriterler, bir coinin borsada listelenmesi için uyması gereken kurallardan oluşuyor.

Yani ABD merkezli kripto borsası, bir tokeni borsada listelemeden önce güvenlik, uyumluluk ve projenin dünyaya açık bir finansal sistemi geliştirme vizyonuyla uyumu gibi faktörlere göre değerlendiriyor.

Dolayısıyla Coinbase’de Binance gibi çok sayıda kripto para birimi listelenmez. Bu nedenle yatırımcılar sık sık Coinbase’in bazı popüler kripto paraları listelemesi için talepte bulunur. Genellikle bu listelemenin önemli bir fiyat artışına yol açabileceğini umarlar.

Bu arada ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase ayrıca bir dizi dijital varlığı (22) platformuna eklemek için takibe aldığını da açıkladı. 

CoinMarketcap Watchlist’te yer alan bu kripto para projelerinden bazıları ise şöyle: 

 • Hedera (HBAR)
 • Teta Network (THETA)
 • VeChain (VET)
 • Helyum (HNT)
Bu 7 kripto para yatırımcısına Coinbase'den büyük müjde!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bu 7 kripto para yatırımcısına Coinbase’den büyük müjde!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.