1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Güncel kripto para fiyat tahmini 2020-2023-2030

Güncel kripto para fiyat tahmini 2020-2023-2030

Güncel kripto para fiyat tahmini 2020-2023-2030
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu haberimizde öne çıkan kripto paraların fiyat tahminlerine göz atıyoruz. Uzun, orta ve kısa vadede güncel kripto para fiyat tahmini için haberimize göz atabilirsiniz. 


Kripto para fiyat tahmini

İlk tahmin, stablecoinlerin kralı Tether (USDT) ile ilgili. İkizler, USDT’yi ele geçirmek isteyen USDC ve GUSD gibi daha iddialı stablecoinler bulunduğundan, Tether’in bu yıl daha da güç kaybedeceğine inanıyorlar.

Bir sonraki tahminFacebook dijital para biriminin piyasaya sürülmesiyle ilgili. Sosyal ağ devi, geçtiğimiz yıl Paypal’ın eski başkanı David Marcus tarafından yönetilen gizli bir blockchain projesi başlattı. Geçen ay bildirildiği gibi, Facebook Hindistan’daki WhatsApp kullanıcıları için bir stabilcoin piyasaya sürmeye hazırlanırken, stablecoin dünyasına bir dalış yapıyor.

Daha da ileri giderek, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto para faaliyetlerinde daha dikkatli olacağını öngördüler.  AML’ye bağlı kalmadıkları ve sahte ICO’ları teşvik ettikleri için, muhtemelen daha fazla borsa ve ünlü ceza alacaktır.

Ayrıca bakınız:2019 yılında SEC kripto paraları; ivedilikle incelenecekler listesine aldı

En heyecan verici tahmin, Bitcoin ETF’nin onayıdır. İkizler, 2019 yılı, ABD düzenleyicilerinin birçok  ETF başvurusunu reddetmelerinin ardından, onay verecekleri bir yıl olacağına inanıyor. Firma, SEC’in onayını aldığından emin olmak için çok çalıştığı için kabul edilen ilk kişi olacak.

Son olarak, ikiz kardeşler  2018 kripto kışının bu yıl da devam edeceğini, çünkü 2017 yılındaki gibi büyük Boğaların olmayacağını düşünüyorlar. Kardeşler fiyatları olumsuz yönde etkileyen faktörler olarak: küresel olarak artan jeopolitik gerginlikleri, ekonomik durgunluğu ve piyasa oynaklığını listelediler.

İkizlerin, 2019 yılında kripto para piyasası tahminlerini tutarlı buluyor musunuz?  Sizin tahminleriniz neler?

Kaynak

İlginizi çekebilir

Ethereum Classic işlem ücretlerinde ani artış yaşandı; Yine mi saldırı?

Apple mı Bitcoin mi? Hangisine yatırım yapmak mantıklı?

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.