1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kripto Para Cüzdanları; Ethereum Mist, Jaxx, Ledger Wallet

Kripto Para Cüzdanları; Ethereum Mist, Jaxx, Ledger Wallet

Kripto Para Cüzdanları; Ethereum Mist, Jaxx, Ledger Wallet
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu makalede kripto para cüzdanları; Ethereum Mist, Jaxx, Ledger Wallet’i özetleyeceğiz ve hangi paraları desteklediğini paylaşacağız.

Wallet Seçimi Kripto Paralarınızın Güvende Olması İçin Önemlidir.

 

Ledger Wallet

kripto para cüzdanları
kripto para cüzdanları

Genel Bakış:
Ledger Cüzdan, 2014 yılından beri piyasada ve şu anda 165 ülkede kullanılıyor.

Ledger Wallet’in kulanımının basit olduğunu söylemekte fayda var, USB bağlantısı olan bir bilgisayara ve Google Chrome’un güncel bir sürümü yeterli. Ledger wallet’in en önemli özeliğinden biri MyCellium ve CoinKite gibi diğer cüzdanlara bağlanıyor olması

Ledgar’ı Windows, Mac ve Linux’ta kullanabilirsiniz. Google Chrome’un güncel bir sürümüne sahip olmanızın nedeni, cüzdanın  Chrome uygulaması aracılığıyla arayüz oluşturduktan sonra bilgisayarınıza yüklenmesidir.  Bunun dışında ek bir yazılıma ihtiyacız  olmaz.

Not: Nisan ayında bir güvenlik açığı tespit edildi

Desteklenen Paralar

Kripto Paralar destekli
Bitcoin (BTC)  +
Litecoin (LTC)  +
Ethereum (ETH)  +
Dogecoin (DOGE)  +
Stratis (STRAT)  +
Ripple (XRP)  +
Bitcoin Cash / BCC (BCH)  +
ZCash (ZEC)  +

 

Ethereum Mist Wallet APP

kripto para cüzdanları
kripto para cüzdanları

Genel Bakış:

Ethereum Mist Uygulaması, kullanıcının iki tür cüzdaı oluşturmasına imkan veriyor; basit  ve çoklu cüzdan. M-Walletin tam düğüm üstünde hareket etmesi nedeniyle, blok zincirinden indirilmesi biraz zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olmanız gerekiyor. Tamamen indirildikten sonra, neden bu kadar popüler olduğunu görmüş olacaksınız. para göndermekten ve almak dışında size neler sunduğunu görmenizi tavsiye ederiz

Ethereum Mist  normal bir wallet gibi çalışmakla birlikte sürekli yeni özelliklerle güncelleniyor. Kullanımı inanılmaz derecede kolay diyebilirim.

Mist cüzdanda, farklı sayıda hesap açabilirsiniz, Gönderilen para miktarı günlük limitin üzerindeyse, çok aşamalı özellik devreye giriyor ve paranın yollanması için farklı güvenlik kademelerinden geçmeniz gerekiyor.

Bu cüzdanın popülaritesi sürekli artmakla birlikte, hala gelişim ilk aşamasında olduğunu belirtmekte fayda var.

Desteklenen Paralar

Kripto para destekli
Eteryum (ETH)  +

Jaxx Cüzdanı

kripto para cüzdanları
kripto para cüzdanları

 

Genel bakış:
Kullanılan Jaxx cüzdanının beta versiyon olduğunu hatırlatalım ve Kryptokit tarafından geliştiriliyor. Ether, Ether Classic, Dash, DAO, Litecoin, REP ve Bitcoin destekler. Bu cüzdan geliştirme aşamasında olsa da, kripto paranızın güvenli kalmasını sağlayan pek çok güvenlik önlemine sahiptir. Müşterilerine basit, kullanıcı dostu bir arayüz sağlamaya odaklanmışlar.

Desteklenen Paralar

Kripto para destekli
Bitcoin (BTC)  +
Litecoin (LTC)  +
Ethereum (ETH)  +
Ethereum Classic (ETC)  +
Dash (DASH)  +
Augur (REP)  +
DAO (DAO)  +
ZCash (ZEC)  +
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: