1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto para ayı piyasasında kar fırsatı sunan üç coin

Kripto para ayı piyasasında kar fırsatı sunan üç coin

Kripto para ayı piyasasında kar fırsatı sunan üç coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası ayı sezonunda ve başta Bitcoin(BTC) olmak üzere, piyasasının tamamı ATH zirvelerinden bir hayli uzakta işlem görüyor. Ancak piyasada üç coin, ayı sezonuna rağmen kar fırsatı sunuyor olabilir.

Kripto para ayı piyasasında kar fırsatı sunan üç coin

Ayı piyasasında, büyüme ve kar vadeden kripto paralardan biri Cardano(ADA).

ADA coin 0.50 doların altında işlem görmeye devam ediyor. ADA 3.10 dolarlık ATH zirvesinden oldukça uzakta, ancak, PoS teknolojisine dayanan Cardano önemli bir potansiyele sahip. PoS sayesinde çok düşük gaz ücretleriyle işlem yapmamın mümkün olduğu Cardano’da işlem hızlı da piyasanın ana elemanı Ethereum’dan oldukça önde.

Cardano(ADA) coinin potansiyeline dikkat çeken analistler arasında, 2030 yılından önce 49,98 doları göreceğini iddia edeneler de var.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.404589

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Solana(SOL)

Solana ekosistemi kripto para alanının en hızlı büyüyen ekosistemlerinden biri. 260.06 dolar ATH zirvesine sahip SOL coin şu sıralarda 42 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Analistler özellikle Solana’nın son GameFi kolebrasyonu sonrası potansiyelini artırdığı görüşünde. 12.3 milyar dolarlık mevcut market cap değeri ile önemli piyasa büyüklüğüne sahip SOL coin, kimilerine göre, kısa vadede 45-56.39 dolar bölgesine sıçrayabilir.

ilgili: Solana(SOL) coin teknik analizi

Degrain(DRGN)

Degrain(DRGN) merkezsiz yapısı ile NFT sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Degrain, dünyanın ilk blockchainler arası geçişe imkan veren NFT pazar yeri konumunda.

Mevcut NFT pazar yerlerinin en önemli dezavantajlarından biri gerçek dünya uyuşmalarının oldukça sınırlı olması. Degrain, karını gerçek dünya şirketleri ile paylaşmaya hazır görünüyor.

7 Temmuz’da ön satış gerçekleştiren platform ilk 1 dakikada 11 milyon token satmayı başardı.

Uzun vade bir yatırım fırsatı gibi görünen Degrain(DRGN) coin, bazı analistlere göre, gelecek boğa sezonunu beklemeden ATH zirvelerine ulaşma potansiyeli taşıyor.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: