Dünyanın en popüler kripto para trade botları

kripto piyasası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para alım satım uygulamaları çok popüler hale geldi. Hayatınızı kolaylaştırıyorlar. Uçak bileti satın alabilir, konaklama rezervasyonu yapabilir veya borsada işlem yapabilirsiniz.


Piyasada çok fazla ticaret uygulaması var, bu yüzden zamandan tasarruf ediyoruz. Şimdi en iyi ücretsiz ticaret uygulamalarını sizler için seçtik. Ücretsiz hisse senedi ve ETF ticareti sağlayan ticaret uygulamaları çok popüler hale geldi, bu yüzden ticaretinizde servet harcamak istemiyorsanız bunlara bir göz atmaya değer.

Kripto para alım satım uygulamaları genel olarak ne işe yarar?

Kripto para alım satım uygulamaları alım satım, öğrenme, grafik oluşturma, alım satım fikirleri bulma ve piyasa verileri ve haberleri için kullanılabilir. Bazı uygulamalar tüm bu özellikleri sunarken, bazıları sadece birkaç özellikle kendini sınırlar. Endişelenmeyin, sizler için tüm bu özellikler için bir ticaret uygulaması üst listesi sağlayacağız.

İlginizi çekebilir: Yeni başlayanlar için kripto para rehberi: Nedir, nereden alınır, ne zaman alınmalı, nelere dikkat edilmeli?

Kripto para alım satım uygulamaları genellikle çevrimiçi broker veya banka gibi finansal şirketler tarafından sunuluyor. Bu uygulamalar web veya masaüstü ticaret platformu için harika bir ek olabilir veya Robinhood veya Revolut gibi bir şirketin ana ürünü olabilir.

Kripto para alım satım uygulamalarını web tabanlı ticaret platformu ve diğer finansal portallar için mükemmel tamamlayıcı araçlar olarak görüyoruz. Örneğin, büyük bir hisse senedi bulmak istediğinizde, bir bilgisayar üzerinden daha kolay temel veya teknik analizler yapabilirsiniz, ancak bir alım satım uygulaması aracılığıyla satın aldığınız hisse senedinin fiyatını takip edebilirsiniz. Ayrıca, hisse senetlerinizi satmak gibi, konumunuza ihtiyaç duyduğunuzda bir uygulama aracılığıyla çok hızlı bir şekilde müdahale edebilirsiniz.

kripto para alım satım Dünyanın en popüler kripto para trade botları

 

Ve şimdi, 2020’deki en iyi ücretsiz ticaret uygulamalarını görelim:

Ticaret uygulamaları

* eToro, sadece Avrupalı müşteriler için ücretsiz hisse senedi ticareti sunmaktadır.

Sadece açıklığa kavuşturmak için: bu uygulamalarla hisse senetleri ve ETF’leri ücretsiz olarak ticaret yapabilirsiniz.

Serbest ticaret işlevselliğine sahip en iyi uygulamaların yanı sıra, grafik, ticaret fikirleri, piyasa verileri, haberler ve öğrenme için en iyi ticaret uygulamalarını da topladık.

2020’deki diğer özellikler için en iyi ticaret uygulamaları

Ticaret uygulamaları

En iyi ticaret uygulamaları 2020’de yukarıda listelenen uygulamalardır. Şimdi devam edelim ve daha derinlemesine bir bakalım.

Kripto para alım satım için en iyi uygulamalar

Kripto para alım satım için mobil ticaret uygulamaları, hareket halindeyken güncel kalmanın anahtarıdır. En iyi ticaret hem işlevsellikler hem de kullanım kolaylığı açısından mükemmeldir ve ayrıca komisyonsuz hisse senedi ve ETF ticareti de sağlar.

Yaklaşık 60 çevrimiçi brokerin mobil ticaret uygulamalarını test ettik. ABD piyasasında hisse senetleri ve ETF’ler için ücretsiz ticaret sağlayan, kullanıcı dostu ve harika işlevlere sahip olanları seçtik. Analiz edilen tüm ticaret uygulamalarını karşılaştırmak istiyorsanız, karşılaştırma sayfamızı ziyaret edin.

Kripto para alım satım uygulamaları için mobil uygulamaları test ettiğimizde şu özellikleri aradık:

Kullanıcı dostu

İyi ürün ve pazar arama fonksiyonu

Çok çeşitli emir türleri

Fiyat uyarısı ve sipariş onay uygunluğu

İki adımlı (güvenli) giriş

Şimdi en iyi beş ticaret uygulamasını görelim.

Robinhood

Kripto para alım satım uygulamalarından Robinhood mobil platformu test ettiğimiz en iyi platformlardan biri. Güvenli, iyi tasarlanmış ve kullanıcı dostudur.

ticaret uygulamaları

 

Robinhood mobil uygulaması

ticaret uygulamaları

Kripto para alım satım uygulamalarından Robinhood uygulamasını değerlendirdiğimizde puan olarak tam puan verdiğimizi belirtelim. Programın herhangi bir ücreti bulunmuyor. Özelliklerine baktığımızda İki adımlı (daha güvenli) giriş,
Biyometrik kimlik doğrulama gibi özellikleri bulunuyor.

Emir türleri: Market, Limit, Stop, Stop Limit, Trailing Stop

Mükemmel arama fonksiyonu

Fiyat uyarıları

Emir Onayı

Kullanıcı dostu

Diller: ingilizce gibi özelliklere sahip.

Kullanıcı dostu olması ve iki adımlı doğrulama ile süper arama fonsiyonu uygulamayı benzersiz kılıyor.

Kripto para alım satım uygulamalarından Robinhood aracılık hizmetini Y kuşağı için optimize etti, bu yüzden çok sezgisel ve iyi tasarlanmış bir mobil ticaret platformuna sahip.

Ayrıca, uygulamaya erişmek için parmak izi sensörlerinin kullanımı gibi ek güvenlik özelliklerini de beğendik.

Uygulamaya buradan bakabilirsiniz

Webull

Kripto para alım satım uygulamalarından Webull mobil ticaret mükemmel, piyasadaki en iyilerden bir durumunda. Kullanıcı dostu, iyi tasarlanmış ve gelişmiş emir paneli, fiyat uyarıları veya iki adımlı giriş gibi tüm önemli özellikleri sunar.

ticaret uygulamaları

Kripto para alım satım uygulamalarından Webull mobil ticaret platformu kullanıcı dostudur, net bir yapıya sahiptir ve iyi tasarlanmıştır.

ticaret uygulamaları

Tek adımlı girişin yanı sıra iki adımlı bir giriş sağlar. Bu özelliği “Menü” / “Ayarlar” / “Hesap ve Güvenlik” menüsünden etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirmeden sonra, her giriş için kısa mesajlarda güvenlik kodları alırsınız. Arama işlevleri mükemmeldir. Varlıkların hem senedi hem de adını yazarak arama yapabilirsiniz.

Kripto para alım satım uygulamalarından Webull uygulamasını değerlendirdiğimizde puan olarak tam puan verdiğimizi belirtelim. Programın herhangi bir ücreti bulunmuyor. Özelliklerine baktığımızda İki adımlı (daha güvenli) giriş özelliğinin yaznı sıra şu özellikler yer alıyor:

Emir türleri: Piyasa, Limit, Durdurma, Durdurma limiti.

Mükemmel arama fonksiyonu

Fiyat uyarıları

Emir onayı

Kullanıcı dostu

Diller: İngilizce, Çince.

Uygulamaya buradan bakabilirsiniz

eToro

Kripto para alım satım uygulamalarından  eToro’nun mobil platformu iyi tasarlanmış ve sezgiseldir. Kullanmak bir zevk. aynı zamanda.
ticaret uygulamaları

Uygulamanın özelliklerine baktığımızda ücretsiz olduğunu görüyoruz. ancak uygulama içinde bir takım ücretlerin olduğu da görülüyor.

Uygulamanın işlevsel özelliklerine baktığımızda şu özelliklerin olduğunu görmekteyiz:

İki adımlı (daha güvenli) giriş

Emir türleri: Piyasa, Limit, Stop-loss, Trailing stop-loss

Mükemmel arama fonksiyonu

Fiyat uyarıları

Emir onayı

Kullanıcı dostu bir platform.

Diller: Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Çince (geleneksel), Çince (basitleştirilmiş), Fransızca, Arapça, Lehçe, Hollandaca, Norveççe, Portekizce, İsveççe, Çekçe, Malezyaca, Danca, Rumence, Vietnamca, Fince, Tayca.Uygulamanın en önemli avantajı kullanıcı dostu olması, İki adımlı (daha güvenli) giriş ve İyi arama fonksiyonu gibi özelliklerin olması.

Dezavantajları ise Dokunmatik / Yüz Kimliği girişinin olmaması ve Sadece AB müşterileri için ücretsiz özellikleri sunması.

Kripto para alım satım uygulamalarından eToro mobil ticaret platformu test ettiğimiz en kullanıcı dostu uygulamalardan biridir.

Web platformlarıyla aynı tasarıma ve neredeyse aynı işlevselliğe sahiptir.

Ayrıca eToro’nun benzersiz özelliği olan sosyal ticaret işlevini de beğendik. Sosyal ticaret özelliğini kullanarak diğer yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalayabilirsiniz.

Sosyal ticaretin ötesinde başka sosyal özellikler de bulunuyor. Örneğin konularla ilgili olarak yorum yapabiliyorsunuz.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Fidelity

Kripto para alım satım uygulamalarından Fidelity’nin harika bir mobil ticaret platformu var. Kullanıcı dostu ve iyi tasarlanmış, ancak iki adımlı bir girişten yoksundur.

fidelity

Özelliklerine baktığımızda şu özellikler bizi karşılıyor:

Biyometrik kimlik doğrulama

Emir türleri: Pazar, Limit, Spot, İzlemeyi durdurma ($,%), Stop limitini izleme ($,%)

Mükemmel arama fonksiyonu

Fiyat uyarıları

Emir onayı

Kullanıcı dostu

Diller: ingilizce

Kripto para alım satım uygulamalarından Fidelity mobil ticaret platformu kullanıcı dostudur. Tasarımda, web ticaret platformundan daha güncel.

Arama fonksiyonları iyidir. Kullanımı kolaydır ve hisse senetleri için ilgili seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Ülke sözdizimini kullanarak uluslararası hisse senetlerini arayabilirsiniz. Ülke kodu olmadan, arama ABD içinde yapılır. Geniş araştırma fonksiyonlarını beğendik, birçok hisse senedi kategorisinde üçüncü taraf değerlendirmelerini görebildik.

Olumsuz tarafta ise yalnızca tek adımlı bir giriş sağlar, iki adımlı kimlik doğrulaması daha güvenli olurdu. Uygun bir özellik olan biyometrik kimlik doğrulama mevcuttur.

Kullanıcı dostu, İyi arama fonksiyonu ve çok çeşitli emir türleri uygulamanın avantajları arasında yer alırken, İki adımlı (daha güvenli) giriş özelliğinin bulunmaması uygulamanın en büyük dezavantajı. Uygulamaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Revolut

Revolut, kullanıcı dostu olduğundan ve bir Touch / Face ID kullanarak giriş yapabileceğiniz için harika bir mobil ticaret platformu sunar. Arama işlevi de iyi çalışıyor. Diğer taraftan, iki adımlı bir giriş özelliği bulunmuyor. Özelliklerine baktığımızda karşımıza şu özellikler çıkıyor:

Biyometrik kimlik doğrulama

Sipariş türleri: Pazar

Mükemmel arama fonksiyonu

Sipariş onayı

Kullanıcı dostu

Diller: Almanca, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Litvanca, Lehçe, Portekizce, Romence ve İspanyolca, Bulgarca, Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Estonca, Fince, Macarca, Letonca, Norveççe, Slovakça, Slovence ve İsveççe.

Kullanıcı dostu, iyi arama fonksiyonu, Dokunmatik / Yüz Kimliği girişi gibi özellikleri en büyük avantajları arasında yer alıyor.

Modern tasarım İki adımlı (daha güvenli) giriş özelliğinin olmaması, sınırlı emir türleri ve fiyat uyarısı özelliğinin olmaması en büyük dezavantajları arasında yer alıyor.

Revolut kullanıcıların kendi başlarına oluşturdukları bir mobil işlem platformu sunuyor. Mobil ilk hizmetlerin ilerlemesi ve son birkaç yılda kullanıcı deneyimine artan ilgi ile Revolut, çoğunlukla sıradan insanlara hitap eden mükemmel bir arayüze sahip bir mobil ticaret platformu sunan harika bir iş çıkarıyor. 24 dilde kullanılabiliyor.

Mobil ticaret platformu kullanıcı dostu ve iyi tasarlanmış. Birkaç dakika içinde platforma aşina olacaksınız. Arama işlevleri de iyidir, bir varlığın adını veya senedi yazarak kullanımı kolaydır. Kaçırdığımız bir şey kategorizasyon. Şirketleri sektörlerine, aktifleştirmelerine, fiyat seviyelerine vb. göre filtreleyebilseniz daha iyi olur.

Yalnızca piyasa emri kullanabilirsiniz. Limit, zararı durdurma veya diğer emir türleri kabul edilmiyor. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Piyasa verileri ve haberler için en iyi ticaret uygulamaları

Hem doğru bilgi kaynaklarını kullanmak hem de ticaret stratejinizi doğru verilere oturtmak gerçekten önemlidir.

Son yirmi yılda bilginin en önemli kaynak olmasa da bir tanesi olduğunu söylemek abartı değildir. Son yıllarda veriler bilginin ötesinde bir başka önemli faktör haline geldi.

Güncel olmak için haber portallarını okuyabilir, video izleyebilir, yatırımcıları takip edebilir, verileri analiz edebilirsiniz.

Aşağıdaki üç kriteri göz önünde bulundurarak bu tür hizmetleri sunan 9 uygulamayı test ettik.

Kullanıcı dostu, Tasarım, İzleme listeleri ve uyarılar, hisse senedi eleyici veya grafik analizi gibi özellikler.

Değerlendirilen 9 uygulama şunlardır: Benzinga, Bloomberg, CNBC, Finimaze, Investing.com, MSN Para, Alfa Arayışı, Simply Wall Street, Yahoo! Finans.

Piyasa verileri ve haberlerle ilgileniyorsanız, en iyi ticaret uygulamaları şunlardır:

Investing.com

En iyisi: piyasa haberlerini ve piyasa verilerini araştırmak ve analiz etmek.

ticaret uygulamaları

Uygulamanın özelliklerine baktığımızda şu özelliklerin yer aldığını görüyoruz.

Haberler

Ekonomik takvim

Ayrıntılı grafikler

Teknik analiz araçları

Ticaret fikirleri

Web Seminerleri

Hisse senedi gösterici

İzlenecekler listesi

Uyarılar

Canlı ticaret

Uygulamanın en güzel yanları çok çeşitli fonksiyonlar, Haberler için yararlı filtre fonksiyonu, Profesyoneller ve yeni başlayanlar için hizmetler ve güzel tasarım şeklinde.

Kripto para alım satım uygulamalarından Investing.com, ticarette karar vermenizi kolaylaştırabilecek tüm özelliklere sahip olduğundan gerçekten benzersizdir.

Fonksiyonların sayısı olağanüstü, haber okumaktan çok detaylı bir hisse senedi analizine kadar bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Haberler, varlık sınıflarına göre kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle hisse senetleri ile ilgileniyorsanız bununla ilgili haberleri okuyabilirsiniz. Ekonomik takvim size gelen tüm önemli olayları gösterir. Teknik analizi tercih ediyorsanız, ana teknik göstergeleri veya ayrıntılı grafikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, profesyonel analistler tarafından sağlanan ticaret fikirlerini okuyabilirsiniz. Sadece profesyonel değil bu uygulamayı yararlı bulacaksınız, aynı zamanda yeni başlayanlar video öğrenme beri, web seminerleri sağlanır. İzleme listeleri ve uyarılar geçerlidir, böylece işlemlerinizi etkileyen büyük etkinlikleri takip edebilirsiniz. Analiz ve ayrıntılı araştırma yaptıktan sonra, yürütmek için başka bir uygulama açmanız gerekmez, bunu Investing.com’un platformu üzerinden yapabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü gerçekten kullanıcı dostu ve iyi tasarlanmış durumda.

Uygulamanın IOS sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın Android sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Bloomberg

Kripto para alım satım uygulamalarından Bloomberg için söyleyeceğimiz şey, iyi tasarlanmış bir platformda yüksek kaliteli piyasa haberleri ve verileri.

ticaret uygulamaları

Bloomberg uygulamasının özelliklerine baktığımızda şu özelliklerin yer aldığını görüyoruz.

Haberler

Videolar, ses

Ürün genel bilgileri

Finansal Veri

İzleme listesi ve uyarılar

Bloomberg uygulamasının artılarına baktığımızda, güzel ve temiz tasarım, yüksek kaliteli haberler ile haberler ve piyasalar sayfasında filtreleme özelliklerini sayabiliriz. En büyük dezavantajı ise uygulamanın yavaşlaması şeklinde.

Kripto para alım satım uygulamalarından Bloomberg, temiz ve iyi tasarlanmış bir platformda haber ve piyasa verileri sağlayan yüksek kaliteli bir uygulamadır.

Ana sayfada haberler, videolar ve sesler bulacaksınız. Haberler, piyasalar veya teknoloji gibi kategorilere göre filtrelenebilir. Haberler genellikle videolar, sesler ve açıklayıcı resimler içerir. Ürünler varlık sınıflarına göre kategorize edilir, yani endeksler, hisse senetleri, para birimleri ve diğer varlık sınıflarını bulacaksınız. Bir ürün seçtiğinizde genel bakış, piyasa değeri veya hacmi gibi temel pazar verilerini ve benzer ürünlerle karşılaştırıldığında ürünün performansını içerir. Piyasa verilerinin ötesinde, ilgili haberleri ve gelir tablosu veya bilanço gibi ana finansal verileri göreceksiniz. Son olarak, izleme listelerini ayarlayabilir ve önemli olaylar hakkında uyarılar alırsınız.

Kapak tarafında, uygulama genellikle yavaş çalışır.

İOS için Bloomberg’i indirin

Android için Bloomberg’i indirin

Öğrenmek için en iyi ticaret uygulamaları

Eski Yunan filozofu Platon, “Başlangıç ​​işin en önemli kısmıdır” dedi. Finans dünyasında farklı değil.

Bir hisse senedinin ne olduğu ve nasıl çalıştığı hakkında bir fikriniz yoksa, öncelikle bilginizi derinleştirmeniz daha iyi olur. Şanslısınız çünkü bunu yapmak için sayısız fırsatınız var. Filmleri görebilir, kitap okuyabilir, video izleyebilir, web seminerlerine katılabilir ve elbette uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca, oyunlaştırma ile birleştirildiğinde öğrenmenin daha verimli olduğunu düşünüyoruz.

Aşağıdaki üç kriteri dikkate alarak öğrenme hizmetleri sunan 7 uygulamayı test ettik:

Oyun oynamak

Eğitim metinlerinin mevcudiyeti

Sanal ticaretin kullanılabilirliği

Değerlendirilen 7 uygulama şunlardır: Best Brokers, ForexHero, Invstr, Learn, Stock trainer, Tradehero, Trading Game.

Bu gruptan en iyi iki seçimimizi yaptık. Öğrenmek için en iyi iki uygulamayı görmek dışında hiçbir şey kalmadı.

Invstr

Ticareti güzel ve kullanımı kolay bir platformda uygulama yapmak son derece zevk verici.

ticaret uygulamaları

Uygulamanın özelliklerine baktığımızda şu özelliklerle karşılaşıyoruz.

Sanal portföyünüzü derleme

Hesap özeti

Üçüncü taraf sağlayıcılardan gelen yayınlar

Her üründe grafikler ve yayınlar

Ürünleri karşılaştırma

Kullanıcılar arasında rekabet

Sosyal fonksiyonlar

Uygulamanın artılarına ve eksilerine baktığımızda güzel ve kullanımı kolay platform, tanınmış üçüncü taraf sağlayıcılardan gerçek zamanlı haberler ev neredeyse tüm varlık sınıflarıyla ticaret yapabilme,  mevcut sosyal işlevler platformun en büyük artısı.

Uygulamanın en büyük eksisi ise eksik eğitim metinleri.

Investr pratik öğrenme oyun ile birleştiren bir uygulama.

Uygulamanın güzel ve kullanımı kolay tasarımını gerçekten beğendik. Tasarımın ötesinde, birçok ilginç ve kullanışlı işlev kullanabilirsiniz. Alım satım portföyünüzü derlemeye başladığınızda, hesap özeti kâr ve zararınızı ve sermaye tahsisatınızı, yani paranızın farklı varlık sınıflarındaki payını gösterir. Ayrıca, Financial Times veya Reuters gibi önde gelen üçüncü taraf sağlayıcılardan haberler alacaksınız. Bir ürünü tıkladığınızda ayrıntılı olmayan bir grafik ve ilgili yayınlar görürsünüz ve performansını diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Kullanıcılar arasında da bir rekabet var ve her hafta en iyiler ödüllendiriliyor. Dahası, kullanıcılar birbirini takip edebilir ve farklı sosyal işlevleri de kullanabilirler.

Uygulama ticareti uygulamak için uygundur, ancak eğitim metinleri gerçekten eksik.

Kripto para alım satımını öğrenmek için Invstr IOS uygulamasını indirin

Kripto para alım satımını öğrenmek için Invstr Android uygulamasını indirin

Trading Game

Forex ticaretinin temellerini öğrenmek istiyorsanız işte karşınızda Trading Game.

ticaret uygulamaları

Uygulamanın hem android hem de IOS sürümü mevcut durumda.  Ayrıca ücretsiz.

Özelliklerine bakıldığında eğitim metinleri, eğitim sınavları, kripto para toplama, farklı varlıklarla sanal ticaret ve kullanıcılar arasında rekabet gibi özellikler yer alıyor

Avantajlarına bakıldığında kısa sınavlar ve eğitim metinleri, farklı seviyelerdeki sorular, kullanımı kolay ve temiz tasarım, açıklayıcı resimler, forex ticaretine odaklanma gibi avantajları var.

Uygulamanın dezavantajı ise sanal ticarette çok az ürünün mevcut olması.

Kripto para alım satımını öğrenmek için Trading Game ile forex ticaretinin temellerini öğrenecek ve aynı anda eğleneceksiniz.

Uygulama forex ticaretinin farklı yönleri hakkında eğitim metinleri sağlar. Her metnin sonunda bir teste cevap vermelisiniz ve doğru cevaplar size kripto para kazandırdığından bilginiz servetinizdir. Soruların zorluk derecesini de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kripto paranızın miktarını sanal ticaretle de artırabilirsiniz. Ticaret bölümünde EURUSD veya altın gibi sadece birkaç varlık mevcuttur. Trading Game kullanıcıları birbirleriyle rekabet edebilir, amaç en fazla para toplamaktır. Son olarak, uygulama kullanımı kolay ve temiz bir tasarıma sahiptir.

Kripto para alım satımını öğrenmek için Uygulamanın IOS sürümü için bakınız

Kripto para alım satımını öğrenmek için Uygulamanın Android sürümü için bakınız

Grafik ve ticaret fikirleri için en iyi uygulamalar

Yatırım yapmak veya ticaret yapmak istiyorsanız, ilk şey bir ticaret fikri bulmaktır. Ardından tabloya bir göz atabilir ve teknik bir analiz yapabilirsiniz.

Bunu yapmak için, yeterli araçlara ve teknik göstergelere sahip harika bir etkileşimli grafik aracına ihtiyacınız var. Etkileşimli grafik ne kadar kullanışlı olursa, doğru ticaret modellerini bulma şansınız o kadar artar.

Aşağıdaki 8 grafik ve ticari fikir uygulamasını test ettik: Market Trends, NetDania Stock & Forex Trader, StockMarkets, StockSpy, StockTracker, Stocktwits, TradingView, Webull.

Bu gruptan, aşağıdakilere dayalı en iyi grafik uygulamalarını seçtik:

Kullanıcı dostu

Tasarım

Teknik göstergelerin mevcudiyeti

Ticaret fikirleri

Grafik ve ticaret fikirleri için gelin uygulamlardan seçtiklerimize bir bakalım.

TradingView

Etkileşimli grafik ve ticaret fikirleri topluluğu arıyorsanız bu uygulama tam da size göre.

kripto para alım satım platformu

Uygulamanın hem Android hem de iOS sürümü mevcut. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Özelliklerine baktığımızda teknik göstergeli etkileşimli grafik, izlenecekler listesi, ticaret fikirleri, ticaret forumu gibi özellikler yer alıyor.

Uygulamanın artıları arasında mükemmel tasarım, harika etkileşimli grafikler ve kullanıcılar tarafından üretilen tonlarca ticari fikir yer alıyor.

TradingView grafik için gerçekten harika bir uygulama. Gerçekten de çok keyif alacaksınız.

Etkileşimli grafik fonksiyonu şaşırtıcı. İnanılmaz derecede kullanıcı dostudur ve inanılmaz bir tasarıma sahiptir.

Çevresindeki topluluğun bir başka harika kısmı, tonlarca ticaret fikrini paylaşıyor ve kriptolar gibi trend olan konular için forum kanallarına katılabilirsiniz.

Flip tarafında, başkalarının ticaret fikirlerini takip etmeye dikkat etmelisiniz. Her kullanıcının bir itibar puanı ve takipçisi sayısı olsa bile.

Kripto para alım satımını öğrenmek için İOS için TradingView uygulamasını indirin

Kripto para alım satımını öğrenmek için Android için TradingView uygulamasını indirin

Stocktwits

Ticaret fikirlerini paylaşmak ve izlemek istiyorsanız tam da size göre bir platform.

Kripto para alım satım

Kripto para alım satımını öğrenmek için uygulamanın hem Android hem iOS sürümü mevcut. Uygulama ücretsiz.

Özelliklerine bakıldığında insanları takip edebiliyorsunuz, grafikleri, trendleri ve ticaret fikirlerini paylaşabiliyorsunuz, izleme listenizi oluşturup temel grafiklere bakabiliyorsunuz.

Sayısız ticaret fikri, güzel ve temiz tasarım, piyasa duyarlılığını tanıma, yorumlar veya paylaşım gibi sosyal işlevler uygulamanın artıları.

Uygulamanın tek dezavantajı ise grafik analiz fonksiyonunun eksik olması.

Stocktwits’in adından da anlaşılacağı gibi bu uygulama traderların Twitter’ı gibi.

Finans ve yatırım topluluğu, ticaret fikirleri, trendler, grafikler ve ticaretle ilgili her türlü içeriği içeren en fazla 140 karakter mesajı yayınlayabilir. Daha sonra kullanıcılar yayınlanan mesajları paylaşabilir, yorum yapabilir veya beğenebilir. Bu mesajları düşüş ve yükseliş olarak etiketleyebilirsiniz, yani içeriğin negatif mi yoksa olumlu bir tonu mu olduğuna karar verirsiniz. Boğa güreşi etiketlemesi piyasa hissinin nasıl değiştiğini açıkça gösteriyor. Gerçekten temiz ve kullanıcı dostu olarak tasarımı sevdim. Ayrıca, belirli bir ürünü arayabilir ve P / E, EPS, 50 günlük hareketli ortalama veya ortalama hacim gibi ilgili tüm tweet’leri ve temel verileri görürsünüz. Seçilen ürünleri izleme listenize ekleyerek bunları daha kolay bulmanıza yardımcı olabilirsiniz.

Stocktwits’i gerçekten benzersiz ve amaçlarını yerine getirdiği için sevdik: finansal ve yatırımcı bir topluluk oluşturuyor.

İOS için Stocktwits’i indirin

Android için Stocktwits’i indirin

Kripto para alım satımını öğrenmek için Grafik ve ticaret fikirleri için uygulamanızı bulabileceğinizden eminiz.

Ayrıca çevrimiçi broker araştırma sayfalarından ticaret fikirleri de alabilirsiniz. Hangi brokerın büyük bir araştırmaya sahip olduğunu, broker karşılaştırma tablosunda kontrol edebilirsiniz.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dünyanın en popüler kripto para trade botları
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.