1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Kowala coin Nedir?

Kowala coin Nedir?

Kowala coin Nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu yazımızda Kowala coin nedir sorsunun cevabını vermeye çalışacağız. Kowala şirketlerin ve tüketicilerin kendi stabil coinlerini Blockchain teknolojisini kullanarak çıkarabilmesine imkan sağlamak için tasarlanmış bir projedir. 


Kowala vizyonu

Daha fazla stablecoin çıkarmak tartışmalı bir konudur. Kripto para birimi endüstrisinde son 12 ayda bir stabilcoin akışı görüldü ve Kowala bunu daha da artıracak gibi görünüyor.

Yerel protokolleri bitcoin madenciliğini ve sabit değerli ödeme çözümünü aynı zamanda kolaylaştırmak için çift tokenli bir sistem kullanır. Pek çok yeni potansiyel kullanım tarzını ortaya çıkarabilecek ilgi çekici çift yönlü bir yaklaşım.

Kowala nasıl işler?

Bir bitcoin madenciliği tokeni ile gerçek bir stablecoin arasında bağlantı kurulması her gün görülebilecek türden bir olay değildir.  Kowala’da tokeni, mUSD olarak bilinir.

Sahiplerinin madencilik çabalarına blok ödül olarak yeni kUSD biçiminde stablecoin kazanmalarını sağlar. Bu nedenle, sahipleri Kowala protokolüne bir bütün olarak devam eden katkılarından dolayı yeni stabilcoinler kazanırken, her zaman ağa katkıda bulunmaya teşvik edilmektedir.

KUSD stablecoin, Kowala ağının gerçek “değerli” tokenidir. Dolaşımdaki toplam kUSD sayısı, gerçek zamanlı piyasa koşullarına bağlı olarak artacaktır. Tıpkı diğer stabilcoinlere olduğu gibi; arzı, ana şirket tarafından tutulan fiziki rezervlerde arzı USD’yi asla geçemez. Enflasyon meydana getirmek, dijital stabilcoinlerin amacı değildir.

Tahmin edilebileceği gibi, USDD’nin değeri ABD Doları’na sabitlenecek. Şimdilerde Kowala protokolünde piyasaya başkaca stabilcoinler sürmeye yönelik planlar da vardır ve mevcut piyasa koşullarına bağlı olarak bunların çoğu bu platforma gelebilir. Serbestçe işlem gören daha dijitalleştirilmiş itibari para birimleri, özellikle bu finans döneminde daima iyi bir şeydir.

Yol haritası

Kowala, gelecekte dijital hale getirilmiş çok sayıda itibari para birimi tokenini keşfetmek istiyor. KUSD’nin temel kaynağı olmasına rağmen, yol haritası bu yıl içinde bir kCNY’nin piyasaya sürüleceği intibahını veriyor.

CNY, kripto para birimleri ticaretinde Çin Halk Bankası tarafından yasaklandığı dikkate alınırsa, bunun oldukça ilginç olduğu görülür. Bir kRUB (ruble için) 2019’un ortalarında takip edilecek beş madeni parayla Kasım ayında piyasaya sürülecek.

Bu yazımızda Kowala coin nedir sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: