1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Paragon (PRG token) nedir?

Paragon (PRG token) nedir?

Paragon (PRG token) nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

CoinMarketCap verilerine göre 24 saat içerisinde yüzde 7000′ e yakın değer kazanan Paragon (PRG token) nedir?  Yakın zamanda SEC tarafından kayıt dışı ICO düzenleyip sermaye topladığı için 250 bin dolar para cezası ile karşılaştı. Ve son 24 saatte yakaladığı çıkış ile ilk 20 kripto para listesine girdi.

Peki, Paragon (PRG token) nedir?

 

Yaklaşık 8000 takipçili @sunnydecree hesabından yayınlanan video da Paragon’un büyük bir sıçrayışta olduğunu, ancak insanları bu trene binmemeleri konusunda uyarıyor. Sunnydecree

“Açıkçası bu grafikte birşeyler yanlış olmak zorunda. Ve öyle de. Burda tokenin market büyüklüğüne bakalım. Ayrıca piyasa büyüklüğü ölçümlerinin ne kadar yanlış yapıldığına da değinmek istiyorum.Tamamen borsalardaki likiditeye bağlı. Burada yaklaşık yarım milyar değerinde bir token var, öyle ki alım satımı bile yapılmıyor. Coinmarketcap’te paragon piyasalarına baktığımızda neredeyse hiç hacmi yok. Yarım milyarlık bir piyasa değeri olan bir token için bu neredeyse mümkün değil. Değil mi?..”

Paragon, logosundan da anlaşılacağı üzere kenevir endüstrisinin gelişimi için ortaya çıkmış bir proje.

Yazı hazırlandığı sırada CoinMarketCap’te 18. sırada olan Paragoin, yayından hemen önce artışı gerileyerek % 565 artışla 73. sıralara geriledi. Siz bu yazıyı okuyasıya kadar belki geldiği yere geri döner..

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: