1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!

Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!

Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fazla değil 4 gün önce www.koinmedya.com haber sitesinde şakasını yaptık. Şaka gerçek oldu. Elon Musk, Baby Doge tweet’i attı. Baby Doge %90 değer kazandı. Koinmedya’nın ikinci kehaneti Coinbase ile ilgili!


Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!

27 Haziran tarihinde aşağıdaki başlıkla siz değerli okuyucularımızın karşısına çıktık!

Lütfen Bkz: Bu kripto paraya inanamayacaksınız!

Dogecoin’den esinlenen şakacı girişimciler Baby Dogecoin’i üretti. Nasrettin Hocanın “Kazan Doğurdu” hikayesi misali Dogecoin, Baby Doge’yi doğurdu.

Kripto para piyasalarını yakında takip eden okuyucularımız hatırlayacaktır. Dogecoin şaka olarak piyasaya sürüldü. Sonra gerçek oldu ve Dogecoin bir ara en değerli 4’üncü kripto para sıralamasına kadar yükseldi. Şaka değil Dogecoin’in toplam piyasa değeri neredeyse 100 milyar doları bulacaktı. Yazının kaleme alındığı saatte Dogecoin’in toplam piyasa değeri 32 milyar doları geçiyor.

Şakanın şakası Baby Doge’nin de gerçek bir kripto para halini alması sadece Elon Musk’ın bir tweet’ine bakıyor ifadelerini kullanmıştık. Aynen şu ifadeleri sizlerle paylaştık:

Bu göl maya tutar mı bilinmez ama tutarsa ancak elinden Elon Musk tutar. Bu şakanın ciddiyet kazanması sadece Elon Musk’ın bir tweet’ine bakıyor. Elin Abisi kafası iyiyken bizim eniğe twitter’dan bir kemik göndermesi yeter sanırım. Şaka maka dinlemez hemen Coinbase listeler. Changpeng Zhao, “ben neden listelemeyim” der.

Elon Musk bugün Baby Doge tweet’i attı! Aşağıda Elon Musk’ın tweet’ini görüyorsunuz.

Bu tweet’in ardından Baby Doge fiyatlarındaki değişimi aşağıda görüyoruz. Baby Doge fiyatlarında neredeyse %100’lük değer artışı yaşanıyor.

baby doge Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!Sizce ikinci kehanet de gerçekleşir ve Coinbase Baby Doge’yi listeler mi?

Kaynak