okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-1.25%
Bitcoin
68.564,88 USDT
eth
ETH
-0.82%
Ethereum
3.862,38 USDT
bch
BCH
-3.92%
Bitcoin Cash
470,44 USDT
xrp
XRP
-0.86%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.13%
Litecoin
83,43 USDT
bnb
BNB
-0.18%
Binance Coin
602,77 USDT
sol
SOL
-0.7%
Solana
168,96 USDT
avax
AVAX
-3.26%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.41%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.64%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
-2.3%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
4.22%
Shiba Inu
0,00 USDT

Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fazla değil 4 gün önce www.koinmedya.com haber sitesinde şakasını yaptık. Şaka gerçek oldu. Elon Musk, Baby Doge tweet’i attı. Baby Doge %90 değer kazandı. Koinmedya’nın ikinci kehaneti Coinbase ile ilgili!


Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!

27 Haziran tarihinde aşağıdaki başlıkla siz değerli okuyucularımızın karşısına çıktık!

Lütfen Bkz: Bu kripto paraya inanamayacaksınız!

Dogecoin’den esinlenen şakacı girişimciler Baby Dogecoin’i üretti. Nasrettin Hocanın “Kazan Doğurdu” hikayesi misali Dogecoin, Baby Doge’yi doğurdu.

Kripto para piyasalarını yakında takip eden okuyucularımız hatırlayacaktır. Dogecoin şaka olarak piyasaya sürüldü. Sonra gerçek oldu ve Dogecoin bir ara en değerli 4’üncü kripto para sıralamasına kadar yükseldi. Şaka değil Dogecoin’in toplam piyasa değeri neredeyse 100 milyar doları bulacaktı. Yazının kaleme alındığı saatte Dogecoin’in toplam piyasa değeri 32 milyar doları geçiyor.

Şakanın şakası Baby Doge’nin de gerçek bir kripto para halini alması sadece Elon Musk’ın bir tweet’ine bakıyor ifadelerini kullanmıştık. Aynen şu ifadeleri sizlerle paylaştık:

Bu göl maya tutar mı bilinmez ama tutarsa ancak elinden Elon Musk tutar. Bu şakanın ciddiyet kazanması sadece Elon Musk’ın bir tweet’ine bakıyor. Elin Abisi kafası iyiyken bizim eniğe twitter’dan bir kemik göndermesi yeter sanırım. Şaka maka dinlemez hemen Coinbase listeler. Changpeng Zhao, “ben neden listelemeyim” der.

Elon Musk bugün Baby Doge tweet’i attı! Aşağıda Elon Musk’ın tweet’ini görüyorsunuz.

Bu tweet’in ardından Baby Doge fiyatlarındaki değişimi aşağıda görüyoruz. Baby Doge fiyatlarında neredeyse %100’lük değer artışı yaşanıyor.

baby doge Koinmedya şakasını yaptı gerçek oldu: Baby Doge!Sizce ikinci kehanet de gerçekleşir ve Coinbase Baby Doge’yi listeler mi?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.