1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Jack Dorsey Ethereum alacak mı?

Jack Dorsey Ethereum alacak mı?

Jack Dorsey Ethereum alacak mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, bir Twitter kullanıcısının Ethereum konusunda yaptığı yoruma cevap verdi. Detaylar haberimizde.

Jack Dorsey Ethereum alacak mı?

Sıkı bir Bitcoin savunucusu olan Twitter CEO’su Jack Dorsey her fırsatta Bitcoin’e olan desteğini dile getiriyor.

Bitcoin kripto ekosisteminin en değerli kripto parası ve sektörün lokomotifi. Jack Dorsey Bitcoin’e sadece hayran değil aynı zamanda sadakatle bağlı. Dorsey, sosyal medya platformunun Ethereum tabanlı değiştiremeyen tokenler (NFT) ile faaliyetlerine rağmen Ether (ETH) satın alma fikrine uzak.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Twitter, Bitcoin’den (BTC) sonra en değerli ikinci kripto para biriminin temeli olan Ethereum’da 140 NFT yayınlamasına rağmen, Dorsey bugüne kadar Ethereum satın almadı.

NFT haberlerinin ardından Twitter kullanıcısı Packanimal, Dorsey’in Ether’e yatırım yapmasının “sadece an meselesi” olduğunu belirten bir tweet attı. Ancak Jack Dorsey, kendisinin de etiketlendiği bu tweete çok kısa bir cevap verdi. Ünlü CEO, Packanimal adlı kullanıcının tahminini sadece “hayır” yazarak yanıtladı.

Kripto topluluğunda Jack Dorsey’in bu basit cevabı tepki topladı. Cinneamhaim Ventures’tan Adam Cochran, Twitter CEO’sunu hala bir BTC maximalisti olduğu için eleştirirken Twitter “Rarible’da Ethereum tabanlı NFT’ler basıyor”. Dedi. Cochran, “Bu seviyede zihinsel jimnastikle, bu yıl Tokyo’daki 2021 Olimpiyatları’nda ABD’yi temsil etmeyeceğine şaşırdım” dedi.

Aynı zamanda kripto dostu dijital ödeme firması Square’in kurucu ortağı ve CEO’su olan Dorsey, daha önce sadece Bitcoin’e olan bağlılığını ifade ederek 2019 tweet’inde “Sadece Bitcoin’im var” demişti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: