Kanada’dan güzel Bitcoin haberleri geliyor!

Kanada'dan güzel Bitcoin haberleri geliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 45 bin dolar seviyesinden direnç reddi yedi tekrardan düzeltme yaşıyor. Ancak Bitcoin çevresinden olumlu haberler gelmeye devam ediyor. En son Kanada’dan güzel Bitcoin haberleri geldi.


Kanada’dan güzel Bitcoin haberleri geliyor!

Kanada merkezli Muhasebe, Vergi ve Danışmanlık Şirketi KPMG LLP’den Bitcoin hakkında önemli bir adım geldi. Kanada’da yaklaşık 150 yıllık hizmet veren KPMG, Kanadalı mükelleflere vergi konusunda birçok hizmet veriyor. KPMG Şirketi Bitcoin ve kripto paralara doğrudan yatırım yapma kararı aldı. Şirket hazinesindeki likit varlıkların bir kısmını Bitcoin ve kripto paralara çevirdiğini duyurdu.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

KPMG şirketinin kripto para portföyünde şimdilik Bitcoin ve Ethereum yer alıyor.

KPMG Şirketinden Benjie Thomas, “kripto paralar artık olgunlaşmış bir yatırım aracıdır” açıklamasında bulundu. Thomas ayrıca şu ifadeleri paylaştı:

“Hedge fon yatırımcılarından aile yatırımcılarına, geniş sigorta şirketleri, emeklilik fonları gün geçtikçe kripto paralara daha çok maruz kalmaya başladılar. Geleneksel finans şirketleri, bankalar, brokerlar ve finansal danışmalar kripto varlıklar üzerinden hizmet sunuyorlar. Bizim beklentilerimize göre kripto paraları kurumsal kabullenişi büyümeye devam edecek ve standart yatırım aracı haline gelecek.”

KPMG Şirketi kripto para yatırımlarını daha da arttıracaklarını DeFi (merkezsiz finans), NFT ve Metaverse alanlarına da ilgi duyduklarını açıkladılar.

Kanada özelinde Bitcoin ve kripto paralara yönelik diğer açılım haberi ise Kanada Başbakan adayı Muhafazakar Parti milletvekili Pierre Poilievre’den geldi. Poilievre, Bitcoin’den çok şey öğrendim diyerek Bitcoin taraftarlarının desteğini toplamaya çalıştı.


Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin teknik fiyat analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kanada’dan güzel Bitcoin haberleri geliyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.